perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS BARİYER SİSTEMLERİ

Hgs bariyer sistemleri, otoparkların güvenliği için kullanılan ve araç takibi yapmak için tercih edilen sistemlerdir. Hgs bariyer sistemleri, günümüzde sıklıkla site otoparklarında kullanılmakta olan sistemlerdir. Sitelerde kullanımının yanı sıra bu sistemler aynı zamanda hastanelerde, belediyelerde, fabrikalarda, okullarda ve buna benzer, araç takibine ihtiyaç duyulan pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda araçların takibi için oldukça güvenilir bir yöntem olan hgs bariyer sistemleri kullanımları da çok basittir. Bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark bariyerleri, araç antenleri, araç etiketleri, kontrol paneli ve otopark takip yazılımı bir arada kullanılmalıdır. Her araca özel olarak tanımlanacak olan etiketlerin iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin, araçların bilgileri ile otopark takip yazılımına tanıtılması gerekmektedir. Araç antenleri, bu etiketleri modeline göre 35 metreden ya da 50 metreden okuyabilmektedir. Antenlerimiz, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Araç etiketleri anten tarafından okunduğunda, eğer etiket tanımlı ise etiketin bilgisi araç kontrol paneli üzerinden otopark takip yazılımına iletilmektedir. Eğer etiket tanımlı ise panel, hgs bariyer sistemleri bariyerleri kolunun açılmasın sağlayarak araçlara geçiş izni vermektedir.

Hgs bariyer sistemleri bariyerlerinin kullanılmakta olan iki farklı gövdeye sahip modeli bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli hgs bariyer sistemleri bariyerleri, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Suya karşı dayanıklılık gösteren paslanmaz çelik bariyerler, olumsuz tüm hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan hgs bariyer sistemleri bariyerleri gövdeleri ise elektrostatik boyalıdır. Bu bariyerlerimizin akıllı kolları, kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilir. Akıllı kolların uzunlukları da bariyerlerin her modelinde farklıdır. 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişen bariyer kol uzunlukları, otoparklarınızın giriş alanına uygun olarak kullanılabilmektedir.

Hgs bariyer sistemleri bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü ile kullanılması, elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden bariyerlerin kullanımına devam edilebilmesi için harika bir seçenektir. Bu bariyerlerimiz, geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verebilmektedir. Hgs bariyer sistemleri bariyerleri, zaman kontrol özelliğine sahip olup bariyerlerin kolları, istenilen zamanda kapanabilmektedir. Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında da hgs bariyer sistemleri bariyerleri, serbest geçişe imkân tanımaktadır.

Hgs bariyer sistemleri bariyerleri, buton yahut uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olarak iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde tuşa her basıldığında bir sonraki komut uygulanır. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Hgs bariyer sistemleri bariyerleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatlarıdır. Kullanılacak olan bariyer modellerine göre hgs bariyer sistemleri bariyerleri fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Satın almak için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler