perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS VE HGS OTOPARK SİSTEMİ

OGS ve HGS otopark sistemi, otoparklarınızı kontrol altında tutmanızı sağlayan ve geçiş kontrolü elde etmeniz için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, otoparklarınıza yabancı araçların girmesini engeller ve güvenliğinizi de sağlar. Farklı modellerde bariyerler ile otoparkınıza en uygun çözümü bulabilirsiniz. Ayrıca hgs otopark sistemi fiyatları da oldukça uygundur ve bu sistemlerin fiyatları asla bütçenizi aşmaz. Sistem hakkında detaylı bilgi için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Otoparklarınızın güvenliği ve kontrolü için mutlak çözüm olan bu sistemler, araç yoğunluğu ne kadar sık olursa olsun hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Deneyin ve farkı görün. Ayrıca firmamız AVAX hgs otopark sistemi bariyerleri Türkiye dağıtıcısıdır. Sektöründe öncü olan Perkotek ile siz de ideal çözümlere kavuşun!

Hgs otopark sistemi bariyerleri otoparkların giriş ve çıkışlarına konumlandırılırlar. Otopark bariyerleri, 3, 5 ve 6 metre kol uzunlukları ile giriş alanlarının uzunluğu her ne olursa olsun ideal bir çözüm bulmak mümkündür. Geçiş kontrolü ve güvenlik için tercih edilen otopark bariyerlerini; site, plaza, holding, hava alanı, belediye, askeriye vb. birçok alanda kullanabilirsiniz. Otopark bariyerleri, acil mod özellikleri ile elektrik kesilmesi gibi bir durumda ya da afet, sel, deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçecektir. MN ve DZ modelleri ile bütçenize uygun olarak bir model seçini yapabilirsiniz. Ayrıca bariyerlerin farklı renkleri kullandığınız alanlara renk katacak! Ogs ve hgs otopark sisteminde kullanılmakta olan bariyerleri farklı modelleri yer alır. Bu bariyerlerin paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı olan iki farklı gövdeli modeli bulunmaktadır. Bunlardan hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Ogs ve hgs otopark sistemi bariyeleri, Perkotek Teknoloji ailesi olarak bu bariyerlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de oldukça uygundur. Üstelik opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilirler. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. 

Ogs ve hgs otopark sistemi antenleri, otoparkların giriş alanlarına konulurlar. Araçların üzerinde yer alan araç tanıma etiketleri, öncelikle bu antenlere tanımlanır. Aracın üzerinde yer alan etiket daha önceden tanımlı ise araç tanıma anteni, bariyer kolunu açarak geçişe izin verir. Etiket tanımlanmamışsa, bariyer kolu kalkmaz. Ayrıca bariyeri uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz için uzaktan da bariyere tetikleme yaparak geçiş yetkisi de verebilirsiniz. Hgs otopark sistemi yazılımı ile hangi aracın kaç kez otoparka geçiş yaptığını ya da kaç saat durduğunu tespit edebilirsiniz. Ayrıca giriş yapan araç sayısını ve giriş yapan araç sayısını da raporlamalar ile görebilmeniz mümkündür. Araç tanıma etiketleri, araçların camına ya da plakalarına takılmaktadır. Kâğıt etiketler araç camı, plastik sert etiketler ise araçların plakasında yer alırlar. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler