perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞÇİ KONTROL SİSTEMLERİ

İşçi kontrol sistemleri ile personellerin geçişlerini çok kolay bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. İşçi kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Yüz tanıma işçi kontrol sistemleri cihazları, parmak izi işçi kontrol sistemleri cihazları ve kartlı geçiş işçi kontrol sistemleri cihazları… Bu cihazların hangisini tercih edeceğiniz tamamen size kalmıştır ancak tercih edeceğiniz cihazın sizin personel sayınızı karşılaması gerekmektedir. Bunun için hangi cihazın kaç kişilik kapasiteye sahip olduğunu, geçiş yöntemlerini, kullanım şekillerini vb. bilmeniz gerekir. İşçi kontrolü sağlamak için en çok kullanılan ve en sık olarak tercih edilen cihazlar, yüz tanıma cihazlarıdır. Çünkü her kişinin yüz algoritması başka bir kişiyle aynı olmadığından ötürü, güvenliği oldukça üst düzeydedir. Yüz tarama cihazlarını kullanmak için cihazların öncelikle personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin yüzlerinin tanıtılması gerekmektedir. Yüz tanıma işleminden sonra her personel cihazın kamerasına bakarak kolayca geçiş yapabilirler. Yüz tanıma işçi kontrol sistemleri cihazları pek çok modelinde aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş de yapılabilmektedir. Bu sayede de istediğiniz kadar personelin geçiş yapmasına olanak tanınmaktadır. Yani personel sayınızın ne olduğu hiç önemli değildir. Personel takip programı ile yüz tanıma işçi kontrol sistemlerini birlikte kullanarak kolayca geçiş yapmalarına imkân tanınabilmektedir. Yüz tarama terminallerinin dahili batarya özellikleri ile de elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Parmak izi işçi kontrol sistemleri, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazları parmak izi okuması yapmaktadır. Parmak izi, her insanın parmağından eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip olduğundan dolayı da bu cihazların güvenliği %100’dür. Öncelikle personellerin parmak izlerinin tanıtılması gerekir. Tanıtma işleminden sonra da kişiler kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilirler. Kullanımları çok basit olup parmak izi işçi kontrol sistemleri ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlarda bulunan dahili batarya özelliği, elektrik kesintilerine rağmen kullanıma devam edebilmenizi sağlamaktadır. Fiyat olarak da Magic Pass parmak izi işçi kontrol sistemleri cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Kartlı işçi kontrol sistemlerinde ise geçiş yapmak için proximity kart ya da mifare kart kullanılması gerekmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı cihazın modeline göre belirlenmektedir. Kart kayıt kapasitesi de her cihazda farklılık gösterir. Bu da geçiş yapacak olan kişi sayısına uygun çözümler üretebilmenizi sağlamaktadır. Kartlı cihazlar ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kartlı cihazların pek çok modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu cihazların fiyatları da oldukça uygundur.

İşçi kontrol sistemleri ile birlikte kullanılacak olan personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup geliştirilebilmektedir. Hemen şimdi bizi arayarak bu sistemler hakkında daha detaylı ve geniş bilgiye sahip olabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler