perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEMAN TAKİBİ

Eleman takibi sistemleri denilince akla ilk olarak yüz tanıma sistemleri gelmektedir. Bunun nedeni; bu sistemlere tanımlanmakta olan yüz algoritmasının her insanda farklı bir özelliğe sahip olmasıdır. Bu sayede yüz okutması yapan bir kişinin yerine normalde başka bir kişi geçiş yapamayacaktır. Bu da bu cihazların çok daha geniş alanlarda kullanılarak eleman takibi yapılmasını sağlamaktadır. Eleman takibi yapmak için öncelikle yüz tanıma cihazlarının personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Eğer bu alana monte etmek istemiyorsanız turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebildiği için bu şekilde de kullanabilirsiniz. Bazı yüz tanıma cihazlarında aynı zamanda parmak izli, şifreli ve kartlı geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede geçiş kayıt kapasiteleri de artış göstermektedir. Yüz tanıma eleman takibi cihazlarının bazılarında dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde elektrik kesintisi yaşanması durumunda bile kullanıma devam edilebilmektedir. Yüz tanıma eleman takibi cihazlarının yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde kişilerin yüzleri çok kısa bir sürede okunabilecektir. Üstelik bu cihazların kullanımları da çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı güvenle kullanabilecektir. Aynı zamanda yüz tanıma cihazlarını geçiş kontrol takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve yemekhane takibi yapmak için de tercih edebilirsiniz. Magic Face yüz tanıma eleman takibi cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için firmamız, çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Parmak izi eleman takibi sistemleri de yüz tanıma cihazlarından sonra en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda parmak izi kullanılarak takip işlemleri yapılmaktadır. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sebepten ötürü de hiçbir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutarak geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Bu da güvenilir bir geçiş şekli sağlamaktadır. Parmak izi eleman takibi okuyucular aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerler ile de tetiklenebilmektedir. Bu sayede normalde geçiş yetkilendirmesi yapılırken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da yapılabilmektedir. Parmak izi eleman takibi cihazlarının aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapmaya imkân tanıyan özellikteki cihazları da bulunmaktadır. Parmak izi eleman takibi cihazlarımız aynı zamanda sesli ve Türkçe geri bildirim verme özelliğine de sahiptir. Paydos ve mola saatlerinde de zil çaldırılarak toplu olarak hareket sağlanabilmektedir.

Kartlı eleman takibi sistemleri de kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Her personele özel bir kart tanımlaması yapılmaktadır. Her kartı tanımlarken her kişi için farklı bir ID numarası ile kayıt gerçekleştirilir. Kişiler geçiş yapacakken 5 ile 8 cm mesafeden kartlarını cihaza göstererek cihazın tetiklenmesini sağlayabilecektir. Bu cihazlarda kullanılacak olan kartların aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak kullanılabilmesi de büyük bir avantajdır. Kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Bunun için firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlar ile satılan kart yazıcıları satın alabilirsiniz. Eleman takibi cihazları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları