perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERİ GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

İşyeri giriş çıkış sistemleri, işyerinde çalışmakta olan personelleri takip etmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları çok basit olmakla birlikte, günümüzde farklı birçok alanda takip işlemleri için tercih edilmektedir. Fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, okullar, işletmeler, plazalar gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. İşyeri giriş çıkış sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları, parmak izi işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları ve kartlı işyeri giriş çıkış sistemleri cihazlarıdır. Bu cihazlardan personelleri takip etmek için tercih edilecek olan cihazı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak bizler, personelleri takip etmek için yüz tanıma cihazını kullanmanızı önermekteyiz. Bunun sebebi yüz tanıma cihazlarının kusursuz yüz tarama algoritması ile çalışması ve kayıt yapılan yüzlerin hiçbir insanda aynı olmamasıdır. Yüz tarama işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları; alın, burun ve çene kısımlarından oluşan algoritmayı kullanarak tarama ve tanıma yaparlar. Bu algoritma her insanın yüzünde farklı olduğundan dolayı da personellerin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapması mümkün değildir. Bu da geçişlerin her zaman çok daha kontrollü bir hal almasını sağlamaktadır. Yüz tanıma işyeri giriş çıkış sistemleri cihazlarının pek çok modelinde aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da yer almaktadır. Bu şekilde cihazların hafızasını arttırılması da sağlanmaktadır.

Parmak izi işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları, parmak izi tanıma şekli ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Ayrıca her insanın her parmağında da farklı bir özelliktedir. Bu sayede personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması da mümkün olmaz. Parmak izi işyeri giriş çıkış sistemleri cihazlarının pek çok modelinde aynı anda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde parmak izi işyeri giriş çıkış sistemleri cihazlarının kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Parmak izi işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları ile personelleri takip etmek için personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte etmek yeterlidir. Daha sonra da personellerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Bu işlem sırasında bir personelin on adet parmağını tanımlamak da mümkündür. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deforme olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmektedir.

Kartlı işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları da kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Cihazlara kayıt edilecek olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişmektedir. Kartlı cihazlarda her personele özel farklı bir adet kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kartlı işyeri giriş çıkış sistemleri cihazlarının kayıt hafızaları da her cihazda farklılık göstermektedir. Bu farklılık sayesinde takip edilecek olan alandaki kişi sayısının ne olduğunun da bir önemi kalmamaktadır. Kartlı işyeri giriş çıkış sistemleri cihazları fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. İşyeri giriş çıkış sistemleri cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler