perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER FİYATLARI

Bariyer çeşitleri kendi içlerinde kullanım alanlarına göre sınıflandırılabilir. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile çeşitli modellerde ürünler sağladığımız gibi bariyer sistemleri arasında en yaygın olarak kullanan kollu bariyerlerle de hizmetimiz sağlanmaktadır. Avax marka kollu bariyerlerin daha çok tercih edilmelerindeki en büyük etken kurulumları gayet basittir. Kollu bariyer fiyatları set halinde olduklarında gayet uygundurlar. Sete dâhil olan kolay kurulum montaj aparatları ile bariyerin duruş açısı ne olursa olsun sadece montaj yapılacağı yerin düz bir zeminde olması yeterlidir. Güçlü motoru ile bariyerin duruş açısı göz ardı edilerek bariyer kolunun açılması ya da kapanması esnasında motorun zorlanması engellenir. Standart bir bariyer kurulumunda kullanılacak tüm parçalar sete içerisinde bulunduğundan ekstra olarak parça kolluı bariyer fiyatları ödenmesi gerekmemektedir. Ekstra olarak kullanıcılar tarafından araç geçişlerinde donanımsal olarak kollu bariyerin çalışma koşulları değiştirilmek istenirse işte o zaman standart dışına çıkılacağından parçalar ücretlendirilir. Kollu bariyer ücreti yanı sıra parçalarda Avax markası adı altında üretildiğinden parça fiyatları da Türkiye genelinde en uygunudur.

Kollu bariyer fiyatları Avax markasına ait kendi altındaki modelleri ile çok az fiyat farkları ile sınıflandırılmıştır. Bu modeller kol uzunlukları ile adlandırılıp MN 6 ve MN 3 ile DZ 6 ve DZ 3 modelleri olarak tanımlanan düz kol seçenekleridir. Bunlara ek olarak MN modeline ait MN 5 saçaklı bariyer ile farklı bir bariyer modeli eklenmiştir. MN 5 saçaklı bariyer sisteminde bariyer kolundan yere kadar uzana saçaklar sayesinde bariyerin kaçak olarak geçiş noktaları arttırılmış olup bariyer altından kaçak geçişlerde engellenmiştir. Ayrıca tüm bu modellerde kol mesafeleri en üst limitlerinin altına inebilecek şekilde kısaltılabilme opsiyonları ile bariyer sisteminin kurulacağı alanla ilgili mesafenin uygun olmaması gibi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmiş olunuyor.

Kullandığınız ürünlerin garantileri bitmiş olsa dahi 10 yıl parça garantimiz ile uygun fiyatlar ile yedek parça tedariği de sağlanmaktadır. Uzman teknik ekibimizce garantili ve orijinal parçalar değişimi yapıldıktan sonra ürünleriniz ilk gün ki olduğu gibi kullanıma hazır hale getirilmektedir. Distribütörü olduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi kollu bariyer fiyatları içerisinde, cihazlarla ilgili yaşayacağınız her tür durumda telefon ile destek alabilmeniz dâhildir. Bu durumlarda ekstra olarak kullanıcılarda bir ücret talep edilmez.

Kollu bariyer fiyatlarında olduğu gibi aynı hassasiyeti otopark otomasyon sistemlerinde de gösteriyoruz. Avax markalı HGS ve OGS otopark otomasyon sistemleri ile de uygun fiyatlarımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bariyer ve otopark sistemleri birbirlerine uyumlu olduğundan çalışmalarında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Kollu bariyer sistemleri set olarak satın alındığında manuel şekilde çalışmaları hazırdır. Ancak kullanıcılar bariyer sistemlerini genişletip otopark otomasyon sistemleri uygulamak istelerse HGS-OGS sistemimiz ile bu ihtiyaçlarını giderebilirler. Böylelikle manuel olarak çalışan bariyer sistemi otomatik hale dönüştürülmüş olur. HGS sistemdeki HGS antenler ve kullanıcılara dağıtılacak HGS etiketler sayesinde bariyer sistemi otomatik moda alınmış olur. Böylelikle araçlar bariyer geçiş sistemi noktasına geldiğinde HGS sistem aracılığı ile araçlar otomatik olarak sistem tarafından tanınır ve araçlar giriş çıkışlarını sorunsuz olarak sağlarlar. HGS antenlerin okuma mesafeleri ayarlanabildiğinde araçların geçiş noktasındaki bekleme sürüleri 0 noktasına indirgenmiş olur. Böylelikle araçlar giriş çıkışlarda ekstra olarak beklemeyeceklerinden zaten gün içerisinde yeterli kadar trafiğe maruz kalan kullanıcıların canlarının sıkılmasının da önüne geçilmiş olunacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler