perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERLERİ İÇİN PARMAK İZİ OKUYUCU

İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazları, iş yerlerinde genellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazları ile aynı zamanda iş yerlerinde tuvalet takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Ancak sıklıkla personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadırlar. İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazları ile iş yerlerinde personellerin takip edilebilmesi için cihazlar ile birlikte personel takip programının kullanılması gerekmektedir. İş yerlerinde yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takip yapmak için geçiş kontrol programı ve tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm takip programlarımız firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için ihtiyacınıza uygun olarak geliştirilebilmektedir. İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazları ile takip işlemlerinizi gerçekleştirmek için bu cihazlar, benzersiz ve eşsiz parmak izi algoritmasını kullanmaktadırlar. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bunun yanı sıra her insanın her parmağında da farklı bir özellik göstermektedir. Bu da kişilerin takip sırasında birbirleri yerine parmak izlerini okutarak geçiş yapmalarının önüne geçmektedir. Bu sayede personellerin takibinde büyük bir güven ortamı oluşacaktır. İşyerleri için parmak izi okuyuculara üstelik bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilecektir.

İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazlarımızda genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani takip yapılacak olan alandaki personel sayısının bir öenmi yoktur. Her alana uygun olan bir işyerleri için parmak izi okuyucu bulabilmek daima mümkündür. Zaten pek çok modeli, şifreli ve kartlı olarak da geçiş yapma izni verir. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmaktadır. Günümüzde bu sayede çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Genellikle işyerleri için parmak izi okuyucu cihazları ile işletmelerde personellerin takibi yapılsa da aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, plazalarda, belediyelerde ve buna benzer pek çok alanda da takip yapılabilmektedir.

İşyerleri için parmak izi okuyucu cihazları hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. İşyerleri için parmak izi okuyucu fiyatları hakkında aslında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan işyerleri için parmak izi okuyucu modellerinin geçiş kayıt kapasitesine, geçişe izin verdiği şekillere gibi özelliklerine bakılarak işyerleri için parmak izi okuyucu fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden işyerleri için parmak izi okuyucu fiyatları teklifi almak ya da bu cihazları yerinde incelemek için perkotek plaza’ya gelebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz sizin en uygun olan cihaz teklifini vereceklerdir. Satın almak için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler