perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İzmir Kapı Tipi Metal Dedektörü: Güvenli ve Hassas Tarama!

İzmir kapı tipi metal dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan tabanca, silah ve bıçak gibi tüm kesici ve delici aletlerin tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, alışveriş merkezleri, ceza evleri, konser alanları, fabrikalar, işletmeler, holdingler, hava alanları gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda güvenle kullanabileceğiniz İzmir kapı tipi metal dedektörü satışımız İzmir’in; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde başarı ile devam etmektedir.

İzmir kapı tipi metal dedektörü, zone bölgeleri ile çalışmasına devam etmektedir. Bir dedektörde zone bölgesi ne kadar çok ise metal nesneyi tespit edebilmesi bir o kadar kolay ve hızlı olmaktadır. İzmir kapı tipi metal dedektörü fiyatları da aslında dedektördeki zone bölgesi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu dedektörlerin kullanımları ve kurulumları oldukça kolaydır. Montajını yapmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Üstelik İzmir kapı tipi metal dedektörü ekranlarında kaç geçiş yaptığını ve dedektörün kaç defa alarm verdiğini de görebilmek mümkündür. Böylece kullanıcısına çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

İzmir kapı tipi metal dedektörü, son teknoloji ile üretilmiştir. İzmir kapı tipi metal dedektörünün yanlarında bulunan metal eşya sehpasına kişilerin telefonlarını bırakarak geçiş yapmasına olanak sağlanmaktadır. Ayrıca İzmir kapı tipi metal dedektörünün radyasyon yaymadığı da ispatlanmıştır. Yani hamile kadınlara, video bantlara ya da yanında çalışan güvenlik görevlilerine zarar vermeyecektir. İzmir kapı tipi metal dedektöründe 255 farklı hassasiyet ayarı yer almaktadır. Bu hassasiyet ayarını siz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hassasiyet ayarı azaltılarak, dedektörlerden geçiş yapacak olan kişilerin üzerindeki madeni paralara ya da kemer tokalarına alarm verilmesi ortadan kaldırılabilir. Böylece gereksiz yere bir panik havasının oluşması da engellenmiş olacaktır. İzmir kapı tipi metal dedektörünün sağ ve sol ayaklarında parazit dengeleyicileri bulunur. Bunlar, ilk çalıştırıldıklarında etraflarında yer alan manyetik alanları setlemektedirler. Daha sonra açıldıklarında bu alanlara da gereksiz yere alarm vermeyeceklerdir.

İzmir kapı tipi metal dedektörü, tüm hızlı ve yoğun geçişleri karşılayabilmektedir. Üstelik bu dedektörler su geçirmez özelliğe sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde dış ortamlarda bile gönül rahatlığıyla kullanılabilirler. Dedektörlerin en büyük özelliklerinden bir diğeri de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olmasıdır. Uzaktan kumanda ile kontrol edildiğinde size çok daha büyük bir kolaylık sunmaktadır. Ayrıca İzmir kapı tipi metal dedektörü ekranları, bir şifre ile korunmaktadır. Şifreyi bilmeyen hiç kimse İzmir kapı tipi metal dedektörü özelliklerinde oynamalar yapamaz.

Pek çok kullanıcı İzmir kapı tipi metal dedektörü fiyatlarını çok merak etmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İzmir kapı tipi metal dedektörü hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak isterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Dilerseniz İzmir kapı tipi metal dedektörü fiyatları teklifi için 0850 811 80 00 numarasını arayabilir ya da info@perkotek.com mail adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler