perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAĞIT ETİKET ALARM

Sensitive kâğıt etiket alarm sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin hırsızlık ve çalıntı vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Sensitive kâğıt etiket alarm sistemlerinin kullanılabilmesi için mağaza ürün koruma antenleri, ürün alarm etiketleri ve etiket sökücü / öldürücünün bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin, kâğıt etiket alarm ve sert plastik etiket olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen mağaza ürün koruma anten modellerine göre değişir. Ancak kâğıt etiket alarm modellerini ürünlerin üzerinden sökmek için etiket öldürücü kullanmak gerekir. Etiket öldürücü ile etiket pasif hale getirilmektedir. Sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılmaktadır. Etiketlerin sökülme ya da öldürülme işlemi, ürünün satın alınması ile birlikte mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilir. Kullanımı çok basit olup eğer etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılmadan etiketlerin ürün üzerinden çıkarılması istenirse, ürüne ciddi olarak zarar verilecektir.

Sensitive kâğıt etiket alarm sistemleri kullanılması, mağazaların ay sonları çalıntı ürünlere ödedikleri bütçelerin ortadan kalkmasını sağladı. Bu sayede artık mağazaların güvenliği de çok daha üst düzeylere çıkarılmış oldu. Çok uygun fiyatlara sahip olan bu sistemler kullanılmaya başlanmadan önce hafta sonları ya da ay sonlarında ürünler tek tek sayılıyordu. Bu hem büyük bir iş yükü hem bir zaman kaybı demekti. Bunun ortadan kaldırılması için Sensitive kâğıt etiket alarm sistemleri kullanılmaya başlandı. Mağaza koruma sistemleri sayesinde pek çok mağaza, iflastan kurtuldu. Üstelik çok farklı kullanım alanlarına da sahip oldukları için çok geniş alanlarda kullanılmaktalar. Sensitive kâğıt etiket alarm sistemlerini giysi mağazalarında, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, kozmetik mağazalarında ve ayakkabı mağazalarında kullanabilirsiniz.

Sensitive kâğıt etiket alarm sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı anten modeli bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve RF mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenlerin, çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan modeline göre değişiklik göstermektedir. Örneğin eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile eğer kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert etiketleri kullanacaksanız da anten çiftleri arasındaki mesafe iki metre olmalıdır.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. RF mağaza ürün koruma antenleri ise 8.2 mhz’lik radyo frekansı ile çalışmaktadır. Bu antenlerin gövdelerini reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz. Tüm bu antenler ile kullanılacak olan etiketler de farklılık göstermektedir. Am antenler ile DR etiket, pencil etiket, slipper etiket kullanılırken; RF antenler ile 4x4 kâğıt etiket alarm, 5x5 etiket, şişe etiket, r50 etiket gibi etiketleri kullanabilirsiniz. Bu sistemler sayesinde ürünlerin çalınma riskine karşın 7/24 korunacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler