perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HİJYEN TURNİKESİ FİYAT

Hijyen turnikesi, el ve ayaklar olmak üzere iki farklı modelde olmaktadır. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Hijyene ihtiyaç duyulan alanlarda güvenle kullanılan bu turnikeler, modellerine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Hijyen turnikesi fiyat, turnikenin gövde özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Hijyen turnikesinin özelliklerinden bahsedelim. Bu turnikelerin çalışma sıcaklığı -20 derece ile +60 derece arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca turnikelerin kol uzunlukları da birbirinden farklı olmaktadır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verebilen bu cihazlar, direkt bilgisayar kontrolünde Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 ya da 3-50 volt dc darbe, TTL, Cmos ya da kuru kontak kullanılabilmektedir. Bu turnikeler ile her türlü geçiş kontrol ünitesine ve diğer çevre birimlerine de bağlanabilmek mümkündür. Bu turnikeler mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmışlardır ve iki yönlü olarak da geçişe izin verirler. Ancak geçiş yapıldığı sırada karşı yönden geçiş yapmak mümkün değildir. Bunun için de turnikelerde üç konumlu ışıklı göstergeler bulunur. Üç konumlu ışıklı göstergede bulunan yeşil ok geçişe hazır olunduğunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş sırasında ise bu yeşil ok sabit olarak yanar. Geçişe izin verilmediği durumlarda ise kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Bu işaret geçişin yasak olduğunu belirtmektedir. Uygun hijyen turnikesi fiyat teklifi için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Hijyen turnikesi, güvenlik sistemlerine bağlanarak acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Yani yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında geçiş yapmak hiç de zor olmayacaktır. Dekoratif görünümlü olan hijyen turnikesi, yumuşak ve sessiz geçişe olanak tanımaktadır. İhtiyaca uygun olarak farklı çözümler sunan bu turnike, istenilen besleme gerilimi şartlarını da sağlamaktadır. Üstelik tercih edilebilir farklı kapak alternatifleri bulunmaktadır. Hijyen turnikesinin montaj kiti sayesinde de montaj yapmak çok basittir. TSEK, ISO 9001 ve ISO 2008 kalite belgelerine sahiptir.  Uygun hijyen turnikesi fiyat için bizimle telefon numaramızı tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

Hijyen turnikesi, bel boyunda olmaktadır. Kolu itme kuvveti ile hareket etmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Hijyen turnikesi sayesinde geçişler çok da hijyenik bir hal alacak. Perkotek olarak satışa sunmuş olduğumuz hijyenik turnikesi fiyat hakkında bilgi almak için zaman kaybetmeden bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler