perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE PARMAK İZLİ KİLİT

Kale parmak izli kilit cihazları, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle işletmelerde sıkça kullanılmakta olan Kale parmak izli kilit cihazları; kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, alışveriş merkezlerinde, belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda, holdinglerde, spor salonlarında vb. farklı birçok alanda güvenle kullanılabilir. Tüm bu alanlarda Kale parmak izli kilit cihazları ile yapılacak olan takip işlemleri de farklı olabilir. Kale parmak izli kilit cihazları ile işletmelerde personel takip programı kullanarak personel takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Kale parmak izli kilit cihazları ile üye takip programını uyumlu olarak kullanarak üye takibi, yemekhane takip programını uyumlu olarak kullanarak yemekhane takibi, tuvalet takip programını uyumlu olarak kullanarak tuvalet takibi, geçiş kontrol programını uyumlu olarak kullanarak geçiş kontrol takibi, öğrenci takip programını uyumlu olarak kullanarak öğrenci takibi de yapılabilmektedir.

Kale parmak izli kilit cihazları ile tüm takip programlarını uyumlu olarak kullanarak kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Kapılara Kale parmak izli kilit cihazları ile tetik vermek istiyorsanız, kapılarda Strike kapı kilitlerini kullanmanız gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri olması sayesinde tüm farklı kapı yapılarına Kale parmak izli kilit cihazları ile tetik verebilirsiniz. Ahşap kapılar, tahta kapılara, kompozit kapılar, pvc kapılar ve pimapen kapılar Kale parmak izli kilit cihazları ile tetiklenebilecektir. Eğer Kale parmak izli kilit cihazları ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolu ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Bunun için kullanılacak olan parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilerek kullanılmaktadır. Kullanımı çok basit olup çalışmasına pil ile devam eder. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm verdiği için pilleri hemen değiştirerek kullanıma devam edilebilir.

Kale parmak izli kilit cihazları ile kontrollü geçiş alanlarına sahip olmak için turnikeler de bir arada kullanılabilmektedir. Turnikelerin bir arada kullanılması ile birlikte Kale parmak izli kilit cihazları sayesinde hem geçiş kontrolleri hem geçiş güvenliği bir arada olmaktadır. Kale parmak izli kilit cihazları ile turnikelere tetik vermek için bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Kullanımı çok basit olup tüm turnike modellerimiz ile uyumlu olarak kullanılabilir.

Kale parmak izli kilit cihazlarında genel olarak kullanıcı kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alandaki kişi sayısının da pek bir önemi yoktur. Tüm alanlara uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Sizde Kale parmak izli kilit cihazları ile geçiş kontrolleri ve geçiş güvenliği sağlayabilirsiniz. Kale parmak izli kilit cihazları, 7/24 güvenli alanlar sağlayacak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları