perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Dijital Kapı Kilitleri: Teknoloji ve Güvenlik Bir Arada!

Dijital kapı kilitleri, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir hal almasını sağlayan kilitlerdir. Dijital kapı kilitleri, günümüzde çok farklı alanlarda tercih edilebilir. Özellikle işletmelerde sıklıkla kullanılmakta olan dijital kapı kilitleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Dijital kapı kilitlerinde elektronik kilit ve elektrikli karşılığı, mıknatıslı manyetik cam kapı kilidi ve selenoid bold pimli kilit olmak üzere farklı modeller bulunur. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılığı ile tüm geçiş kontrol cihazları (yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı) kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile uzaktan kumanda ve butonlar da birlikte kullanılarak, oturduğunuz yerden kapılarınızı açabilmeniz de mümkündür. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike dijital kapı kilitlerinde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten oluştuğu için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilecektir. Elektronik kilitlerde enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmak üzere iki farklı çalışma prensibi yer almaktadır. Dijital kapı kilitlerinde tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Elektronik dijital kapı kilitlerini ahşap, demir, pvc, tahta, metal, Amerikan gibi farklı tüm kapı yapılarında güvenle kullanabilirsiniz. Selenoid dijital kapı kilitleri ise silinir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmaktadır. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik gösterir.

Manyetik mıknatıslı dijital kapı kilitleri ise sadece cam kapılarda kullanılabilen kilitlerdir. Bu kilitlerin tutuş gücü 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapınızın ağırlığının pek bir önemi yoktur. Kapı ağırlığınıza uygun olan kilit bulunabilmektedir. Manyetik mıknatıslı dijital kapı kilitleri, kapıların sabit olan kısımlarına takılırlar. Kapıların hareketli olan kısımlarına ise aparatların takılması gerekir. Kullanılacak olan aparatlar L aparatı, Z aparatı, U aparatı ve LZ aparatı olarak isimlendirilmiştir. Kapınızın şekline göre aparat tercihi değişecektir. Manyetik mıknatıslı dijital kapı kilitleri aparatlara yapıştıkları anda kapıyı kırsanız bile kapıyı açabilmeniz mümkün değildir.

Dijital kapı kilitleri fiyatları, oldukça sık olarak merak edilen bir konudur. Dijital kapı kilitleri fiyatları, kullanacak olduğunuz kilidin modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike dijital kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu kilitlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Satın almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler