perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kapı Tipi Metal Dedektör Fiyatları: Üst Düzey Güvenlik için En İyi Seçenekler!

Metal dedektörler, bireylerin üzerinde yer alan metal eşyaların tespitini yapabilmek için kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Kapı tipi metal dedektör, el tipi metal dedektör ve x ray bagaj arama ve tarama metal dedektörü. El tipi metal üst arama dedektörleri, metal eşyaları anında tespit edebilmenizi sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar, bir metal yaklaştırıldığında küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan bile tespit edebilmektedir. Tabanca, bıçak, silah gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilmektedir. Çalışma frekansı 22 khz olan bu dedektör, 9 voltluk bir çalışma frekansına sahiptir. Demir olan metalleri ve diğer metalleri ayırt edebilir. Üstelik bu dedektörün hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Ergonomik ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Opsiyonel olarak da şarj edilebilmektedir. Düşük bataryada ışıklı olarak uyarı verebilmektedir. Yüksek duyarlılığa ve seçiciliğe de sahiptir. Geniş tarama alanlarında güvenle kullanılabilmektedir. Gelişmiş teknolojili bu dedektör, metal tespit ettiğinde titreşim ile uyarı vermektedir. X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri de el tipi ve kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile birlikte de kullanılabilen ve metal eşyaları hızlı bir şekilde tespit edebilmenizi sağlayan bir cihazdır. Bu dedektörlerde organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen modeller bulunmaktadır. Etnik ve global terörün artması ile birlikte alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plaza ve iş merkezleri, eğitim kurumları ve hastanelerde güvenle tercih edilebilir. Kapı tipi metal dedektör fiyatları, kullanılacak olan dedektörün fiyatlarına göre değişir. 

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, genellikle alışveriş merkezi, plaza, işletme, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar gibi yerlerde kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektör ile madeni para, kemer tokası, metal para, anahtar, bıçak ve bomba gibi tüm patlayıcı veya kesici – delici tüm aletlerin güvenlik seviyesi belirlenebilmektedir. Bu dedektörlerin ayarları uzaktan kumanda ile de yapılabilmektedir. Farklı hassasiyet seviyeleri de ayarlanabilmektedir. Üstelik ateşe ve suya karşı da dayanıklılık göstermektedir. Parazit dengeleyicisi sayesinde ilk açıldığında etrafındaki metal yoğunluklarını setlemektedir. İçerisinden geçiş yapan kişilerin ve alarmın kaç kez çaldığı da ekranda gösterilebilmektedir. Metal yaklaştığı zaman sesle ve ekranında da ışık yakarak uyarı verecektir. Metallerin kişinin neresinde olduğunu (sağ, sol vs.) tespit edebilecektir. Lcd ekranlı olan ayarlar menüsünün girişinde de güvenlik şifresi bulunmaktadır. Kapı tipi metal dedektör fiyatları uygunluğu sayesinde siz de hemen şimdi satın alabilirsiniz. 

Hassas metal algılama teknolojili olan Secuda kapı tipi metal dedektör fiyatları da Perkotek Teknoloji ailesi olarak bu dedektörlerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygundur. Üstelik herhangi bir problem yaşamanız durumunda da çağrı merkezi ekibimizden destek alabileceksiniz. Gerek yerinde gerekse telefon ile sizlere destek verecekler. Kapı tipi metal dedektörleri kurmak ve kaldırmak için de 10 dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Bu dedektör; hamile bayanlara, manyetik yazılımlara, video bantlara vs. zararlı da değildir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bize ulaşmak. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler