perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI DEDEKTÖR

Secuda kapı dedektör, bireylerin üzerlerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılır. Secuda kapı dedektör, güvenliği oldukça üst düzeylere çıkardığı için günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Sıklıkla alışveriş merkezleri ve hava alanlarında rastladığımız bu dedektörler; kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda, işletmelerde vb. farklı birçok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Kullanımı çok kolay olan Secuda kapı dedektör, kurulumu ve kaldırılması için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Firmamız teknik destek ekibi, hızlıca montajını yapabilir. Zaten montaj işlemi de oldukça kolaydır.

Secuda kapı dedektörler satın alacaksa, önemli olan nokta dedektörün tarama bölgesi sayısıdır. Tarama bölgesi sayısı bir dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı da bir o kadar yüksektir. Yani tarama bölgesi arttıkça, metalleri tespit etme seviyesi de artış gösterecektir. Satışını yapmakta olduğumuz Secuda kapı dedektör, suya karşı dayanıklılık gösterir. Bu özellikleri sayesinde sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Ayrıca dedektörlerin hassasiyet ayarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece kemer tokası, madeni para gibi nesnelere alarm vermesinin önüne de geçebilirsiniz. Secuda kapı dedektör hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Bu dedektörlerin fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan Secuda kapı dedektör modellerinin tarama bölgesine vb. özelliklerine bakılarak bu dedektörlerin fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Secuda kapı dedektör ile birlikte el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray çanta tarama cihazlarını bir arada kullanarak, güvenliği çok daha üst düzeylere çıkarabilmek de mümkündür. El tipi metal üst arama dedektörleri, bir metal yaklaştırıldığında küçük metal ise o metali yakından, büyük bir metal ise o metali uzaktan dahi tespit edebilmektedir. 9 voltluk çalışma frekansına sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.  Hassasiyet ayarı da yapılabilen el dedektörleri, yüksek duyarlılık ve seçiciliğe de sahiptir. Geniş bir tarama alanına sahip olan el dedektörleri, gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir.

Secuda kapı dedektör ile kullanılabilecek olan xray bagaj arama cihazları ise bagajların içerisinde yer alan metalleri anında tespit edebilmeyi sağlar. X ray bagaj arama cihazları sayesinde çanta, bavul, poşet ve zarf gibi eşyaların içerisini açmadan anında metalleri tespit edebilmek mümkün. Üstelik organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen xray cihazları ile metallerin atom ağırlıklarına göre ekrana yansıtılması da mümkün oluyor. Bu sayede siz metalin ne derecede tehlikeli olduğunu anında anlayabiliyorsunuz.

Secuda kapı dedektör, güvenlik ihtiyacının artması ile birlikte günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmeye başlandı. Siz de Secuda kapı dedektör satın alarak, güvenliğinizi 7/24 kontrol altına alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Uygun fiyatlar ile kaliteli Secuda kapı dedektörlere sahip olabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler