perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERİ PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATLARI

Parmak izi okuyucu denince akla ilk olarak personel takibi gelmektedir. Çünkü parmak izi okuyucular ile personel takibi çok sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra da parmak izi okuyucular; tuvalet takip sistemi, üye takip sistemi, yemekhane takip sistemi ve öğrenci takip sistemi olarak da tercih edilmektedir. Genellikle tüm bu işlemler için kullanılan işyeri parmak izi okuyucu fiyatları, tercih edecek olduğunuz cihazın özelliklerine göre farklılık gösterir. Çünkü her cihaz, hız ya da kapasite açısından bir tutulamamaktadır. Genel olarak bu cihazlarda kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 kayıt arasında değişmektedir. Personel sayınız her ne ise ona göre bir çözüm üretebilmek mümkündür. Parmak izinin yanı sıra aynı zamanda da kartlı ya da şifreli olarak da geçişe olanak sunmaktadır. İşyeri parmak izi okuyucular genelde turnike sistemleri ile birlikte ya da elektrikli, elektronik ya da manyetik kapı kilitleri ile tercih edilmektedir. Çünkü bu şekilde güvenilir geçişler yaparken, isterseniz aynı zamanda geçiş alanlarında da kısıtlamalar yapabilirsiniz.

Parmak izi okuyucular ile turnikelere tetik vermek için bu cihazları, turnikelerin üzerine monte etmek gerekir. Daha sonra da geçiş izni verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Bu kişiler, benzersiz parmak izlerini cihaza okuttuklarında geçiş yapabilmek için turnike kolları açılarak geçiş sağlanabilecektir. Kapılara tetik vermek için ise kapı kilitlerinin bu cihazlar ile beraber kullanılması gerekir. Öncelikle kapı kilitleri kapılara monte edilmelidir. Daha sonra da parmak izi cihazı bu kilitlere bağlanarak, parmak izi okutulduğunda kapıların açılabilmesi sağlanmaktadır.

Uygun işyeri parmak izi okuyucu fiyatları ile bu cihazlar, Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verebilirler. Parmak izi okutulduğunda eğer parmak izi tanımlı ise teşekkür ederler. Hafızalarında da geçiş bilgilerini saklayabilmektedirler. Bu log kapasiteleri her cihazın modeline göre değişmektedir. Otomatik bazı özellikleri ile de parmak izi okuyucular, son kullanıcıların rahatlığını arttırmaktadır. Bu sistemler kullanılmaya başlanmadan önce özellikle personel takip etmek adeta bir çileydi. Çünkü kâğıt ve kalem ile takip yapmak ne kadar güvenilir olabilirdi ki? Bu güvensizliği ortadan kaldırmak için tercih edilen parmak izi okuyucular sayesinde de artık güvenilir bir takip gerçekleştiriliyor. Uygun işyeri parmak izi okuyucu fiyatları için satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Parmak izi okuyucu cihazlar ile personel takip sistemi bir arada kullanıldığında personellerin giriş ve çıkış bilgileri elde edilecek olan raporlamalar ile görüntülenebilmektedir. Program aynı zamanda bu raporları da istediğiniz mail adresine otomatik olarak gönderebilmenizi sağlar. Ayrıca tüm giriş ve çıkış bilgilerini de hafızasında sakladığı için arıza yaşanması gibi durumlarda hafızalarında yer alan bilgiler, otomatik olarak geri getirilebilmektedir. Program aynı zamanda giriş ve çıkış bilgilerine bakarak personellerin ay sonları maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilmenizi sağlamaktadır. Otomatik maaş hesaplama da size daha az performans harcatarak, ay sonları rahat etmenizi sağlayacaktır.

Magic Pass işyeri parmak izi okuyucu Türkiye dağıtıcısı konumunda olan firmamız, sizlere bu cihazları her zaman uygun fiyat garantisi ile sunar. Neden kalitesiz ve işlevsiz bir parmak izi okuyucuya yüksek fiyatlar ödeyerek sahip olasınız ki? Bizler, aynı zamanda personel takip programını firmamız bünyesinde çalışmakta olan yazılımcılarda yaptırdığımız için sistemin tamamı çok uygun fiyata denk gelecektir. İş yerinizdeki personellerin siz orada olmadığınızda kaçta gelip gittiklerini merak ediyorsanız, bizi arayın ve kaliteli tüm cihazlara uygun fiyat garantisi ile sahip olun! İşyeri parmak izi okuyucu fiyatları teklifi için zaman kaybetmeyin! 

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler