perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kapı Dedektörü Fiyat: Uygun Fiyatlı Güvenlik Çözümü!

Kapı dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları çok kolay olup kurulumlarının yapılması için on dakika gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Kapı dedektörü fiyat, kullanılacak olan modellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak kullanılacak modelleri ayırt etmemizi sağlayan şey ise dedektörlerin zone bölgeleridir. Zone bölgesi dediğimiz şey bir dedektörde ne kadar fazla ise metal eşyayı tespit edebilmekte o kadar kolay olur. Çünkü zone bölgesi kapı dedektörünün her alanına yayılarak, kapı dedektöründen geçiş yapacak olan kişinin üzerindeki metalin hangi bölgede olduğunu hızlıca tespit etmenizi sağlar. Yani kapı dedektörü fiyat hakkında net bir bilgi verememekle birlikte kapı dedektörü fiyat öğrenmek için öncelikle zone bölgesine göre tercih edilecek olan dedektörün seçilmesi gerekmektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda kapı dedektörü fiyat, bu dedektörlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için firmamızda çok uygundur. Bu sebepten dolayı kapı dedektörü fiyat uygunluğu ile dedektör satın almak isterseniz tek yapmanız gereken şey alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibat geçmek.

Kapı dedektörünü kullanmak için öncelikle bu dedektörlerin kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara kurulması gerekir. Yüksek hassasiyete sahip olan bu dedektörler, en küçük metale bile anında alarm vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Ancak hassasiyet ayarını da düşürebilmek mümkün olmaktadır. Böylece kemer tokası ya da madeni paralara alarm vermesi de engellenebilmektedir. Ayrıca kapı dedektörünü uzaktan kumanda ile de kontrol edebilmek mümkündür. Metallere verilecek olan alarm sesini de istediğiniz desibele ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kapı dedektöründen geçiş esnasında dedektörün ekranında o gün içerisinde kaç kez alarm verdiği de görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda dedektör ekranlarında o gün kaç kez geçiş yapıldığını da görebilmek mümkün olmaktadır. -20 ve +70 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda kullanılabilecek olan bu dedektörler, hamile kadınlara, video bantlara, kalp atışlarına ya da manyetik yazılımlara da zarar vermemektedir.

Kapı dedektörü fiyat uygunluğu ile günümüzde bu dedektörler; kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, hava alanlarında ve buna benzer pek çok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Kullanımı basit olduğu için kullanacak olan güvenlik görevlisinin kısa bir eğitim alması yeterli olacaktır.

Kapı dedektörünün el tipi metal üst arama dedektörü ve x – ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile birlikte kullanılarak çok daha üst düzey güvenliklerin sağlanması da mümkündür. Bu şekilde özellikle alışveriş merkezlerinde ve hava alanlarının girişlerinde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Kapı dedektörü fiyat uygunluğu ile siz de satın almak için daha fazla zaman kaybı yaşamadan alanında uzan ve oldukça profesyonel olan satış danışmanlarımızdan info@perkotek.com adresine mail atarak kapı dedektörü fiyat teklifi alabilirsiniz. Kapı dedektörü ile artık 7/24 güvenlik!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler