perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER ANKARA

Kullanım alanlarına göre kollu bariyer Ankara sistemleri çeşitleri farklılık göstermektedir, ama bu demek değildir ki A noktası için X bariyer kullanılmalı, B noktası için Y bariyer kullanılmalı; A noktasına Y bariyer, B noktasına X bariyer de uygulanabilir. Kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermelerinin sebepleri kullanılacağı ortama görsel olarak daha uygun görünmesidir. Sonuç olarak bariyer denildiğinde amaçları bellidir. Araç geçişlerinin kontrol edileceği noktalara kurulurlar ve araç geçişlerini belirli kontroller ve kriterler sonucu sağlarlar. Bariyer sistemlerinin en yaygın kullanılan modeli ise kollu bariyer sistemleridir. Her türlü ortama entegre edilebilen ve kurulum şartları gayet basit olan Avax kollu bariyer sistemleri Avax markası adı altında farklı modellere ayrılmıştır. MN ve DZ modelleri ile kullanıcılara farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu modellerde kullanım şekillerine ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre sınıflandırılmıştır. Kol uzunlukları ayarlanabilir olup maksimum uzunlukları 3 metre ve 6 metre olarak ayrılarak MN 3, DZ 3 ve MN 6, DZ 6 serileri olarak stoklarımızda yer almaktadır. Ayrıca tüm bunlara ek olarak saçaklı kollu bariyer seçeneğimiz de MN 5 saçaklı bariyer ile bulunmaktadır. Ürün kodundan da anlaşılacağı gibi 5 metre kol mesafesi ile kolunda bulunan saçaklar sayesinde kolun altından kaçak geçişlerde engellenmiş olur. Belirtilen tüm bu modellerde kol mesafeleri opsiyonludur ve maksimum uzunluklarının altına olacak şekilde kısaltılarak indirgenebilir.

Tüm markalı ürünlerimizde olduğu gibi Avax markasının da yetkilisi olduğumuzdan Türkiye geneline sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Kollu bariyer Ankara hizmetimizde bunlar arasında örnek olarak verilebilir. Ürünlerimiz orijinal kutuları ve koruyucu köpükleri ile hiçbir hasar görmeden Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir. Verdiğimiz örnekte Ankara’dan bahsetmişten buradan devam edelim. Ankara’nın sert hava koşulları düşünüldüğünde kollu bariyer Ankara sisteminde çalışmasında herhangi bir sorun yaşanır mı diye düşünülmesin. Tüm ürünlerimiz Türkiye koşulları düşünülerek test edildiğinden böyle bir sorun yaşanmaz. Kollu bariyer sistemleri -20o C +60o C sıcaklıklarda tam randımanlı olarak çalışabilirler. Kollu bariyer Ankara ilimizde de sorunsuz olarak kullanılabileceklerini bu şekilde kanıtlamaktadırlar. Elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden hiçbir zarar almadan kendilerini koruyabilirler. Darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile yaşanacak olası araç kazalarında kollu bariyer sisteminin iç mekanizması ve parçalarının korunması sağlanmaktadır.

Kollu bariyer Ankara sistemleri ve tüm ürünlerimizde verdiğimiz 10 yıl parça garantisi ile istenmeyen olası arızalarda ürünleriniz onarımı da garanti altına alınmıştır. Yaşanılan arızalarda ürünleriniz onarılamıyor yeni bir ürün almanız gerekli gibi bir durum söz konusu değildir. Deneyimli ve alanlarında uzman teknik ekibimiz ile kullanıcılarımız mağdur edilmeden tüm işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca ürün kurulumları deneyimli telefonla destek ekibimiz aracılığı ile set içerisinde bulunan kolay kurulum aparatları sayesinde kolaylıkla sağlanmaktadır. Kurulum desteği bu şekilde alınabileceği gibi kullanıcı isteklerine bağlı olarak yetkili teknik personelimiz tarafından da kurulum yapılabilmektedir. Tek yapılması gereken ürün alımlarında gerekli işlemlerin yapılarak teknik kurulum için randevu almaktır. Ankara gibi İstanbul dışı kurulumlarda öncelikle randevu alınması şarttır.

Avax markalı kollu bariyer sistemleri set içerisinde bulunan yöntemler ile manuel olarak çalışabileceği gibi aynı marka altında bulunan Avax otopark sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabildiklerinden kollu bariyer Ankara  sisteminizi bir otopark otomasyon sistemine de çevirebilirsiniz. Böylelikle araç geçişleri manuel olarak değil de, panel yarımıyla offline ya da otopark yönetim programı ile online şekilde kontrol altında ve otomatik bir biçimde çalışabilir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler