perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI MANYETİK KİLİT

Strike kapı manyetik kilit, cam kapılara tetik vermek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike kapı manyetik kilit cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike kapı manyetik kilit ile birlikte aparatlarının da kullanılması gerekmektedir. Kapıların hareketli olan kısımlarında da aparatlar kullanılır. Strike kapı manyetik kilit aparatlarının farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; LZ Strike kapı manyetik kilit aparatı, L Strike kapı manyetik kilit aparatı, U Strike kapı manyetik kilit aparatı ve Z Strike kapı manyetik kilit aparatıdır. Kapıların modellerine göre bu kilit aparatlarından uygun olanların kullanılması gerekmektedir. Strike kapı manyetik kilit modellerimizde tutuş gücü de her kilidin modeline göre değişiklik göstermektedir. Strike kapı manyetik kilit tutuş gücü; bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişmektedir. Yani her türlü kapı ağırlığına uygun olan bir kilit bulabilmek daima mümkün olacaktır. Strike kapı manyetik kilit aparata yapıştığı anda, kapıyı kırsanız bile yüksek tutuş gücü sayesinde asla bırakmaz. Böylece Strike kapı manyetik kilitlerinde ne kadar sağlam olduğu ispatlanmıştır.

Strike kapı manyetik kilit modellerimiz hakkında çok merak edilen konulardan biri, Strike kapı manyetik kilit fiyatlarıdır. Aslında Strike kapı manyetik kilit hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan kilitlerin modellerine göre Strike kapı manyetik kilit fiyat, değişebilir. Bu yüzden öncelikle uygun olan kilidin ve aparatın seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra fiyat oluşturulacaktır. Strike kapı manyetik kilit kullanım alanları da çok geniştir. Şıklıkları ile işletmelerde yer alan cam kapılarda sıklıkla kullanılan Strike kapı manyetik kilit, cam kapı bulunan her alanda güvenle kullanılabilir.

Strike kapı manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerde sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Strike kapı manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler ile birlikte geçiş kontrol cihazları da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yani yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile elektronik kilitlere tetik verilebilir. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapının sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike kapı kilitlerindeki dil mekanizmalarının paslanmaz çelikten imal edilmiş olmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmektedir. Bu kilitlerde enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. bu kilitlerimizi ahşap kapılarda, Amerikan kapılarda, pimapen kapılarda, kompozit kapılarda, pvc kapılarda ve tahta kapılarda kullanılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler