perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
GİRİŞ TURNİKESİ

Giriş turnikesi, geçişlerin kontrol altına tutulabilmesi ve çok daha güvenli geçişlerin sağlanabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Giriş turnikesi; fabrikalar, hava alanları, belediyeler, askeri alanlar, işletmeler, plazalar, holdingler gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Tabi bu alanlarda kullanılan giriş turnikesi, tamamen aynı özelliklere sahip değildir. Giriş turnikesi, kendi içinde dört farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; engelli giriş turnikesi, hızlı giriş turnikesi, tripod giriş turnikesi ve boy giriş turnikesidir. Tabi ki tüm bu turnikelerin kullanımları da birbirinden farklıdır. Ancak Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax giriş turnikesi sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan dolayı genel olarak tüm turnikelerin fiyatları, firmamızda oldukça uygundur.

Öncelikle engelli giriş turnikesinden bahsedelim. Bu turnikeleri, bel – hızlı geçiş ve boy turnikeleri kullanacağınız her alanda güvenle kullanabilirsiniz. Üzerlerine engelli bireylerin geçiş yapması için kullanıldığını belirten işaretler gibi aynı zamanda geçiş yönlendirme işaretleri de konulabilmektedir. Serbest geçiş imkânı tanıyan engelli giriş turnikesi; camlı, silindir ve geniş kollu olarak kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu turnikeleri peki neye göre tercih edeceksiniz? Engelli giriş turnikesi, kullanacağınız alanın genişliğine, ortamın iç mi yoksa dış mekân mı oluşuna, beraberinde kullanılacak olan herhangi bir ek ürün olup olmamasına göre değişmektedir. Bunun için en net bilgiye firmamızın alanında uzman ve oldukça tecrübeli danışmanlarından ulaşabilirsiniz.

Bir diğer giriş turnikesi çeşidi olan tripod turnikeler, aynı zamanda bel giriş turnikesi olarak da bilinmektedirler. Bu turnikelerin isimleri, bel hizasında olmalarından dolayı bu şekildedir. Bel giriş turnikesi sistemleri, pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Böylece hem geçiş kısıtlamaları hem de geçiş güvenliği aynı anda elde edilmiş olacaktır. Bel giriş turnikesi, 3 kollu olup bu turnike kollarını itme hareketi ile geçiş izni vermektedir. Şu anda piyasada da en çok kullanılan turnike sistemidir. Çift ayaklı giriş turnikesi, duvar tipi giriş turnikesi, tek ayaklı giriş turnikesi, dekoratif giriş turnikesi gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten gövdeli ya da elektrostatik toz boyalı gövdeli olan tripod giriş turnikesi, tüm alanlarda ideal bir kullanım imkânı tanımaktadır.

GİRİŞ TURNİKESİ SİSTEMLERİ

Boy giriş turnikesinden bahsedelim. Boy giriş turnikesi, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, günümüzde genellikle stadyum, konser alanı, ceza evi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Boy giriş turnikesi, üç kollu ya da dört kollu olan modellere sahiptir. Tamamı personel devam kontrol sistemleri cihazları ile tetiklenebilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilmekte olan boy giriş turnikesi, paslanmaz çelik gövdelileri dış ortamlar için idealdir. Bunun yanı sıra elektrostatik boyalı boy giriş turnikesi, iç ortamlarda tercih edilmektedir. ISO 2000, ISO 9001 ve TSEK gibi yüksek kalite standartlarına sahip olan bu turnikeler, ortalama olarak da 225 santimetre uzunluğundadır.  

Hızlı giriş turnikesi ise hızlı ve yoğun geçişlerin yapılması gerekli olan alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, şık ve zarif görüntüleri sayesinde özellikle işletmeler, plazalar ve holdingler gibi alanlarda tercih edilmektedir. Diğer tüm turnikelerde olduğu gibi hızlı giriş turnikesinde de paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı modeller bulunmaktadır. Ayrıca pdks terminaller ile de tetiklenebilirler.

Siz de giriş turnikesi kullanarak geçişleri kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Geçiş güvenliği ve geçiş kontrolleri artık çok daha kolay olacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler