perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, özellikle işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Personel takibi yapmak için kullanılan bu sistemlerde kullanılacak olan kartlar proximity veya mifare kart olarak ayrılır. Kullanıcılar bu kartları sadece numaralandırarak kullanmak yerine aynı zamanda üzerlerine baskı yaparak tanıtım kartı olarak da kullanmaktadırlar. Ancak işletme sahipleri tanıtım kartı olarak kullanacakları bu kartların üzerlerine baskı yaptırmak için oluşan ekstra maliyetlerden oldukça fazla şikâyet etmektedirler. Peki, bu maliyetlerden nasıl kurtulacaksınız? Tek yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcılar ile! Bu yazıcılar sayesinde kartlarınız üzerinde yer alan baskıları kendiniz ofisinizde basarak tüm bu baskı maliyetinden kurtulabilirsiniz. Üstelik tek yüze baskı yapabilen kart yazıcıların kullanımları da oldukça basittir ve kendi tasarladığınız baskıları yapmanıza olanak sağlar.

Tek yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları ile kartınıza personellerinizin ismini, soy ismini, firma adınızı, firma logonuzu yahut çalışılan departman bilgilerini baskı yapabilirsiniz. Eğer kendiniz tasarlamak istemezseniz var olan tasarımlardan herhangi birini de kullanabilmeniz mümkündür. Günümüzde kullandığımız tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz tek yüze baskı yapabilen yazıcılar, bir yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti ettirerek tasarruf etmenizi sağlayacak. Özellikle de renkli ya da siyah-beyaz baskı yapma özellikleri ile istediğiniz renkte yazılı ya da fotoğraflı baskılar yapabileceksiniz. 300 dpi’lik çözünürlükleri ile fotoğraf baskılarınızda mükemmel kaliteli baskılar yapmanızı sağlayacak. Üstelik kullanımları da oldukça basit! Ürünü satın aldığınızda kullanım kılavuzu ile nasıl kullanacağınızı görebilir, yeterli gelmezse teknik servisimizden tek tüze baskı yapabilen yazıcılarımızı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tek yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları ile siz de işletmenize tasarruf ettirin! Kalitesi ve sağlamlığı test edilmiş ve kanıtlanmış bu yazıcılar ile saatte 1400 siyah baskı ve saatte 180 renkli baskı yapabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Tek yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları fiyatları hakkında bilgi almak veya yazıcılar hakkında merak ettiğiniz her şey için bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz 0850 811 80 00 numarasını arayarak da bizimle irtibata geçebilirsiniz! Kart baskı yazıcıları fiyatlarının bütçenizi aşmayacağına ve size uygun bir çözüm olduğuna eminiz. Kaybolan, kırılan ya da tahriş olan kartlarınıza neden ekstra bir yük ile baskı yaptırasınız ki? Bütçenizi düşünen Perkotek, tek yüze baskı yapabilen yazıcılar için sizlere cazip ve ucuz fiyat garantisi veriyor! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler