perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ

Kapı tipi metal dedektörü, günümüzde güvenlik önlemleri alabilme noktasında artık pek çok yerde kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, adliye ve emniyet gibi alanların geçişlerinde çok sıkça karşılaştığımız bu güvenlik ürünü; bizlere olası bir aksilik durumunun habercisi olarak bilgilendirme sağlamaktadır.

Şöyle ki, kapı girişlerinde güvenlik önlemlerini sağlama maksadı ile kullanılan bu ürün çeşidi, en temel şekilde kullanım alanları yaratmasıyla biliniyor ve dedektörün var olan kişileri taraması maksadı ile kullanılabiliyor. Bu nedenden dolayı da herhangi bir sorun yaşamadan siz de ürünü kullanabileceğiniz gibi, kitlelerin üzerinde ki metal eşyaları herhangi bir el teması olmadan görebilecek ve görüntüleyebileceksiniz. Sistem, direkt olarak geçiş sonrası radyo frekansı ve kızıl ötesi teknolojisi ile kitleleri X ışınları sayesinde taramaktadır. Böylelikle metal parçaların yaymış olduğu frekanslar algılanır ve hassasiyet ayarlarına göre de uyarı verilir. Silah, bıçak ve bomba gibi insanların can sağlığını olumsuz etkileyecek zararlı maddeleri taşıyan kişilerin sisteme yakalanma olasılıkları %100’dür. Bu sayede ise var olan bölümlerde ki güvenlik önlemlerini tam kapsamıyla almış olacağınız gibi, yaşanabilecek aksiliklerin de tamamen önüne geçme şansına sahip olacaksınız. Kapı tipi metal dedektörü, belli boyutlara sahip ve yükseklik oranları ile de kitlelerin rahatlıkla geçiş yapmasına olanak vermektedir. Hem giriş, hem de çıkış kontrolü için ayrı bir güvenlik önlemi durumunu ortaya koyar. Üzerinde yer alan alarm seviyesinin sesini ve tonlamasını da değiştirebilme olanaklarına sahip olacağınız gibi, gürültü yoğunluğuna göre de değişim durumunu ortaya koyabileceksiniz. Zira dedektörlerin kullanıldığı yerlerde güvenlik personelleri de yer alacağından dolayı hemen güvenlik önlemleri alınır ve sorunsuzca kullanım alanları verilir.

Özellikle AVM’lerde çok sık karşılaştığımız kapı tipi metal dedektörü, ayrıca metal yoğunluğuna göre de hareket edebilme özelliklerine sahiptir. Örneğin toka, anahtarlık, kemer gibi ürünler az metal barındırdığından dolayı ayarlamalar yaparak sisteme takılmasını engelleyebilir, böylelikle yaşanabilecek aksiliklerin de büyük ölçü de önüne geçebilirsiniz. Kapıda oluşabilecek trafik önlemini de en aza indirebilme doğrultusunda yayılan metal frekansını en iyi şekilde ayarlamak önemlidir. Perkotek olarak, sizlere en kaliteli kapı tipi metal dedektörü ürünlerini temin ediyor ve kurulumlarını da tarafımızca gerçekleştiriyoruz. Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Perkotek, böylelikle birinci sınıf kalitede ki malzemelerden üretilmiş ürünlerin tamamını da siz değerli kullanıcılara sunmaktan geri kalmamaktadır. Kapı tipi metal dedektörü, el dedektörlerine göre çok daha yoğun bir arama olanağına sahiptir ve tüm vücudu saniyesinde tarayabilmektedir.

Artık günümüzde fazlaca karşımıza çıkan bu ürün türü, özellikle fazlaca ziyaret alan bölgeler de zorunlu hale dönüştürülmüştür. Bu şekilde ise diğer ziyaretçilerin ve çalışanların can güvenliği istenildiği şekilde ayarlanıyor, herhangi bir sorun yaşanmadan da doğru tarama unsurları günümüze yansıtılıyor. Hemen siz de firmamız ile iletişime geçerek konuya ilişkin bilgiler alabilir, müşteri temsilcilerimizden kapı tipi metal dedektörü konusunda da yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere kaliteli ürünleri sunma doğrultusunda günden güne çalışan web sitemiz, her geçen gün çok daha kapsamlı ürünleri sizlerle buluşturma konusunda da istenilen seviye de bir iş ahlakını günümüze sunmayı eksik etmemiştir. Bu kapsamda da SECUDA marka Dünyaca ünlü kapı dedektörlerinin tamamına ulaşabildiğiniz gibi, sorunsuzca sipariş verme olanaklarına da sahip olabiliyorsunuz. Geç kalmadan siz de ürünü sipariş edin ve her anlamda kaliteli ürünlere ulaşabilmenin keyfini sürün. Sizlere bir telefon kadar uzaklıkta olan bu ürünler, alanında profesyonel bir güvenlik önlemi almanızı sağlamaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları