perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK HGS GEÇİŞ SİSTEMİ

Otopark hgs geçiş sistemi, günümüzde geçişlerin kontrol altında tutulabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan otopark hgs geçiş sistemine günümüzde sıkça site otoparklarında rastlamaktayız. Site otoparklarının yanı sıra askeri alanlarda yer alan otoparklar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, plazalar, holdingler, alışveriş merkezleri vb. farklı birçok otoparkta güvenle kullanılabilmektedir. Peki otopark hgs geçiş sistemi nasıl kullanılmaktadır? Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına bariyerlerin yanı sıra otopark antenlerinin monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araç için bir etiket tanımlamasının yapılması gerekir. Etiketlerin kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; kağıt etiketler ve sert plastik etiketlerdir. Kağıt etiketler, günümüzde köprülerde geçişlerde de kullandığımız etiketlerdir. Bu etiketler, araçların camlarına yapıştırılmaktadırlar. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadırlar. Bu etiketlerin kullanımları çok basit olmakla birlikte otopark hgs geçiş sistemi programına araçların plaka bilgileri, özlük bilgileri vb. bilgiler ile kayııt edilmektedir. Araç antenleri bu etiketleri yaklaşık olarak elli metreden dahi tanıyarak bariyer kolunun açılmasını sağlayarak geçiş izni verebilmektedir. Etiketler araçların için tanımlandığında sistem bu halde hazır olarak geçiş izinleri verilecektir.

Otopark hgs geçiş sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerden bahsedelim. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanacak olduğunuz alanın geçiş uzunluğunun ne olduğu hiç önemli değildir. Ona uygun bir kol bulmanız mümkündür. Bu bariyerler ayrıca hem dış hem de iç ortamlarda kullanılabilir olarak üretilmişlerdir. İç ortamlarda kullanılmakta olan modelleri elektrostatik boyalı bir gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılmakta olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Yani suya dayanıklıdır. Suya dayanıklı olmaları sayesinde sizin otoparkınız dış ortamda olsa bile yağmur, kar vb. olaylardan etkilenmeyeceklerdir. Üstelik tüm otopark hgs geçiş sistemi bariyerleri pdks cihazlar ile tetiklenebilirler. Yüz tanıma cihazları, parmak izi okuyucular ya da kartlı geçiş kontrol cihazlarından herhangi birisini kullanarak bu bariyerlerin tetiklenebilmesi mümkün olmaktadır.

otopark hgs geçiş sistemi bariyerleri, butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirler. Buton kontrolünde iki seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için sadece bir tane buton bulunur. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açabilmek ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Ayrıca otopark hgs geçiş sistemi bariyerleri, sensör kontrol özelliğine sahiptirler. Sensör kontrolü sayesinde eğer bariyer kolu altında herhangi bir cisim varsa, kollar bu cismi hissederek buna tepki verirler ve kapanmazlar. Böylece hem bariyer kolunun hem de altından geçiş yapmakta olan aracın zarar görmesi engellenmektedir. otopark hgs geçiş sistemi bariyerleri ayrıca yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna da geçebilirler. Bu sayede bariyerlerin güvenle kullanılması çok daha kolay olacaktır.

otopark hgs geçiş sistemi bariyerleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatlarıdır. otopark hgs geçiş sistemi fiyatları genel olarak firmamızda çok uygundur. Çünkü Perkotek, Avax bariyelerin Türkiye distribütörüdür. Siz de uygun fiyat garantisi ile satın almak için hemen şimdi bizi arayın. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler