perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağazada Alarm Sökme: Hızlı ve Güvenli Çözüm!

Mağazada alarm sökme işlemi, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağazada alarm sökme işlemi, sert etiketlere uygulanan bir işlemdir. Sert etiketler, mağazada alarm sökme aleti ile mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden sökülmektedir. Sert etiketler bu şekilde ürünlerin üzerinden çıkarılsa da kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için mağazada alarm sökme aleti kullanılmaz. Kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Bu sistemler kullanılmadan önce, mağazada alarm sökme yapılmadan önce, ürünlerin güvenliğini sağlamak çok zordu. Kameralarla mağaza girişleri ve içerisi kontrol edilse de yine de ürünlerin çalınması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınıyordu. İşte bu durumların ortadan kaldırılması için mağazada alarm sökme sistemleri kullanılmaya başlandı.

Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri, bir bütün olarak kullanılır. Mağazada alarm sökme aleti, ürün etiketleri ve mağaza ürün koruma antenleri, senkronize olarak çalışır. Mağazada satışta olan her ürünün üzerine kâğıt ya da sert etiket takılması gerekir. Kâğıt etiketler, özellikle market gibi yerlerde kullanılmakta olan etiketlerdir. Ayakkabı mağazalarında ya da kozmetik mağazalarında da sıklıkla kâğıt etiketler kullanılmaktadır. Kullanılacak olan antenlerin de iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rf mağaza ürün koruma antenleridir. Bu anten modellerimizde gövde pleksi olduğu için yere düşseler de zara görmezler. Gövdeyi aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Mağazada alarm sökme aleti kullanan sensitive akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisine sahip olan bu antenler, mono yahut tx + rx olarak çalışmasına devam etmektedir. Yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapabilirler. Sensitive akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Çift olarak kullanılan sensitive akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri çifti arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişir. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, sensitive akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri arasındaki mesafe iki metre olabilir. Ancak sensitive akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da anten çifti arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir.

Sensitive rf mağaza ürün koruma antenleri ise çalışmasına 8.2 mhz’lik radyo frekansı ile devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte 4x4 sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, r50 sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, round sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, golf sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, square sensitive mağaza ürün koruma etiketleri, mini sensitive mağaza ürün koruma etiketleri ve sun sensitive mağaza ürün koruma etiketleri kullanılabilmektedir. Kullanımları çok basit olan bu antenler, etiketi çıkarılmamış ürünleri anında tespit etmenizi sağlar.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler