perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal dedektörler, kişilerin üzerlerinde yer alan metal eşyaları tespit etmek için kullanılmaktadır. Metal dedektörler sayesinde hem geçiş kontrolü hem de güvenlik yüzde yüz seviyesinde sağlanmış olacaktır. Kapı tipi metal dedektör, günümüzde farklı birçok alanda tercih edilmekte. Özellikle hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, askeriyeler, belediyeler, holdingler, alışveriş merkezleri, plazalar gibi pek çok alanda kapı tipi metal dedektör kullanılabilmektedir. Kapı tipi metal dedektörün metal tespitini yapması çok basittir. Bu dedektörler, Zone bölgeleri ile çalışırlar. Zone bölgeleri, kişiler detektörden geçiş yaparken metal eşya neredeyse oraya yoğunlaşarak ışıklı ve sesli uyarılar vermektedirler. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar çok ise metal nesnenin tespit edilmesi de bir o kadar basittir.

Kapı tipi metal dedektör dış ve iç tüm ortamlarda tercih edilebilmektedir. Çünkü bu dedektörler, su geçirmez özelliğe sahiptir. Hassasiyet düzeyini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz kapı tipi dedektör, madeni para, kemer tokası, toka gibi metal eşyaları yok sayabilmenize de imkân tanımaktadır. Kapı tipi metal dedektörünün kurulumunun yanı sıra kullanımı da oldukça basittir. Bu dedektörü kurmak için 10 dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Kapı tipi metal dedektörü fiyatları uyngunluğu ile bu dedektörler, son teknoloji kullanılarak üretilmiş,yanlarında bulunan metal eşya sehpası ile de telefon, anahtar vb. eşyalarını bırakarak geçiş yapması sağlanabilmektedir. Özellikle hamile bayanların bu dedektörleri kullandıkları için radyasyona maruz kalıp kalmadıkları çok merak edilmektedir. Hamile bireyler, bu cihazı kullandıkları için radyasyona maruz kalmazlar. Metal boyutlarını ve metal yoğunluklarını ayarlayabileceğiniz kapı tipi metal dedektörlerin parazit dengeleyecisi de bulunmaktadır. Parazit dengeleyicisi ile kapı tipi dedektörün sol ve sağ ayaklarındaki parazitler eşitlenebilmektedir.

Uygun kapı tipi metal dedektörü fiyatları ile bu dedektörler, 256 farklı hassasiyet ayarı bulunur. En uygun geçişi bu ayarlar içerisinden seçebilirsiniz. Yoğun ve hızlı geçişlerde bile güvenliği maksimum olarak tutan kapı tipi metal dedektör, üzerlerinde bulunan ekranda gün içerisinde kaç kez geçiş yapıldığını ve bu geçişler esnasında alarmın kaç kez çaldığını göstermektedir. Kapı tipi metal dedektör ayrıca uzaktan kumanda ile de kontrol edebilmek mümkündür. Uzaktan kumanda ile tüm ayarları değiştirilebilmektedir. Ayrıca bu dedektörlerin geçiş boyutları da modelden modele göre farklıdır. İstediğiniz geçiş boyutunu kullanabilmeniz mümkündür.

Yüksek hassasiyet ile çalıştırılan kapı tipi metal dedektör, küçük metallere de alarm verebilmektedir. Suyun yanı sıra ateşe de dayanıklıdır. Metal yaklaştığında sesli ve ışıklı uyarılar verebilmektedir. Lcd ekranında bir güvenlik şifresi bulunmaktadır. Bu güvenlik şifresi herkesçe bilinmez. -20 derece ile +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak kullanılan bu kapı tipi metal dedektör, oldukça kaliteli ve sağlamdır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak kapı tipi metal dedektör Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yani kapı tipi metal dedektör fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Kaliteli ve sağlam detektörlere uygun fiyat ile sahip olmak varken, neden yüksek meblağlar ödeyesiniz ki? Satın almak için bizi aramanız ya da info@perkotek.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Uygun kapı tipi metal dedektörü fiyatları garantisini kaçırmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler