perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMİ

Turnike sistemi, günümüzde geniş alanlarda tercih edilmektedir. Peki, turnike sistemi nedir? Turnike sistemi, genellikle geçişleri kontrol altında tutmak için kullanılıyor olsalar da aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da elde edebilenin harika bir yöntemidir. Üstelik bu sistemler oldukça geniş bir kullanım alanına da sahiptir. Hava alanları, askeriyeler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, işletmeler, ofis binaları, tramvay girişleri, metrobüs istasyonları, metro istasyonları vb. alanlarda tercih edilebilmektedir. Umumi tuvaletlerde de para modülü ile birlikte kullanılarak ücretli geçişlerin yapılması sağlanmaktadır. Bu sistemler; 4 gruba ayrılmışlardır. Bel turnikeleri, boy turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri ve vip turnikeler. Bu grupların tamamı aynı özelliğe sahip olsalar da görünüş açısından farklılık göstermektedirler. Bunun yanı sıra aynı zamanda bu farklı gruptaki turnikelerin kullanım alanları da değişiklik göstermektedir. Örneğin bel turnike sistemi işletmelerde ve metro, metrobüs gibi yerlerde tercih edilirken, boy turnikeleri stadyum ya da konser alanı gibi yerlerde kullanılırlar.

Günümüzde turnike sistemi ile birlikte pdks sistemi çok kolay bir şekilde birlikte tercih edilebilmektedir. Gerek yüz tanıma gerek parmak izi gerekse kartlı geçiş terminalleri bu sistemler için vazgeçilmezdir. Ayrıca kapı kilitleri ile birlikte de turnikeler birlikte kullanılabilmektedir. Yani işletmelerde turnike, pdks cihazı ve kilitleri bir arada kullanarak güvenilir geçişleri hep en üst seviyede tutabileceksiniz. Bizler Perkotek ailesi olarak Avax turnike sistemi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yani kurulduğumuz günden bugüne dek başarı ile bu aşamaya gelmiş bulunmaktayız. O yüzden sattığımız turnikeler, oldukça kalitelidir. Sağlamlıkları test edilmeden hiçbir turnike satılmayacaktır.

Avax turnike sistemi en önemli özelliklerinden birisi de uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebiliyor olmasıdır. Uzaktan kumanda kontrolünde geçiş yapılırken turnike kolları arasında çanta kalması veya henüz geçiş yapılmamış olması gibi durumlarda, kumanda ile tetik verilse bile turnike kolları kapanmayacaktır. Ayrıca turnikeleri buton ile de kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde tek veya çift buton ile kontrol sağlanabilmektedir. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçiş yapılır. Yani normalde turnike kolu açıkken buton basarak kolu kapanması sağlanabilir. Kol kapalı iken basılması gibi durumlarda da kolun açılması sağlanabilmektedir. Bir de turnikeleri çift buton ile kontrol etme gibi bir imkân bulunur. Çift buton kontrolü yapılacaksa tuşlardan biri turnike kolunu açmak için, diğeri ise turnike kolunu kapamak için kullanılmaktadır.

Kullanışlı ve iyi turnikenin ne olduğunu kanıtlayan Avax turnike sistemi, paslanmaz çelikten oluştuğu için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilmek mümkündür. Paslanmaz çelikten oluşan turnikeler, dış ortamlarda da kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan turnikeler de iç ortamlarda tercih edilebilmektedir. Turnike sistemi, iki yönlü olarak da çalışabilmektedir. Mikroişlemci kontrollü olan turnikeler, tek bir kişinin geçişine olanak sağlamaktadır. Bu turnikeler ile geçiş yapılırken, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verilir. Bu çıkış dijital olabileceği gibi aynı zamanda bilgisayar ile kontrol sağlamanız sırasında doğrudan bilgisayara da aktarılabilmektedir.

Avax turnike sistemi, acil ve tehlikeli alarm durumlarında ve afet, deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Işıklı göstergeleri sayesinde geçişlerin çok daha kolay yapılabilmesini sağlayan turnikelerde geçiş yapılırken yeşil ok ve geçiş izni olmadığında da kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Yumuşak ve sessiz geçişler sağlayabilen turnike sistemi, özgün bir tasarıma sahiptir. Satışa sunmuş olduğumuz Avax turnikeler, 2 sene boyunca garanti kapsamına girmektedir. Bunun yanı sıra aynı zamanda da 10 yıl yedek parçalar garantilidir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey bize telefon etmek. Hemen şimdi bize ulaşarak Avax turnike sistemi ile siz de güvenli geçişler elde edin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları