perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi ile Personel Takip Sistemi: Güvenli ve Hızlı Takip!

Parmak izi ile personel takip sistemi, parmak izi okuma cihazlarını kullanarak personellerinizi takip etmenizi sağlamakta olan cihazlardır. Parmak izi ile personel takip sistemi cihazları, günümüzde çok yaygın bir alanda kullanılmaktadır. Özellikle işletmelerde personel takibi yapabilmek için kullanılıyor olsalar da aynı zamanda okullar, hastaneler, spor salonları, alışveriş merkezleri, kafeler, kamu kurum ve kuruluşları gibi birçok alanda da personelleri takip etmek için tercih edilirler. Bu cihazların kullanılması da çok basittir. Parmak izi ile personel takip sistemi cihazlarını kullanmak için sadece kısa bir eğitim almanız gerekir. Ancak şunu da bilmelisiniz ki; personelleri takip etmek için bu cihaz ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir.

Parmak izi ile personel takip sistemi programı, personellerinizin bütün bilgilerini raporlamalar şeklinde görebilmenizi sağlamakta olan bir programdır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Program üzerinde hangi personelin hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını görebileceğiniz gibi aynı zamanda izin, devamsızlık, avans, prim vb. gibi personel işlemlerini de program üzerinden tanımlanması mümkündür. Programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitim alarak kullanabilirsiniz. Genellikle işletmelerde bu program, insan kaynakları tarafından kullanılmakta olup muhasebe kısmında da eta, logo gibi programlar ile entegrasyonu sağlanabilmektedir. Program üzerinden alınan bütün raporlar, istenilen saatte, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir.

Parmak izi ile personel takip sistemi cihazlarının teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu cihazların kayıt kapasitesi, bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani takip yapacak olduğunuz alandaki personel sayısına uygun olan bir cihazın seçilmesi mümkündür. Kullanımı kolay olan parmak izi ile personel takip sistemi cihazlarının birçok modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Bu sayede eğer cihazın parmak izi kayıt kapasitesi dolarsa, kartlı veya şifreli olarak geçiş yapmaya devam edilebilmektedir. Ayrıca parmak izi geçiş yapamayan kişiler için de kartlı ve şifreli geçiş şekli oldukça kullanışlı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Parmak izi ile personel takip sistemi cihazlarına isterseniz bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde kayıt edilmiş olan parmakta herhangi bir kesik, çizik vb. olması durumunda dahi kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bu da kontrolün ve güvenliğin her zaman sizin elinizde olmasını sağlar.

Parmak izi ile personel takip sistemi cihazları hakkında çok merak edilen bir konu da fiyatlarıdır. Parmak izi ile personel takip sistemi cihazları fiyatı hakkında net olarak bir rakam veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan cihazın modeline göre ve ayrıca bu cihazların kayıt kapasiteleri, geçiş şekilleri, sensör özellikleri vb. özelliğine bakılarak, fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı eğer parmak izi ile personel takip sistemi cihazları satın almak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını arayarak, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilir, Perkotek Plaza’yı ziyaret ederek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler