perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal üst arama dedektörleri; kapı tipi metal arama dedektörü (kapı dedektörü), el tipi metal arama dedektörü ve x ray bagaj arama ve tarama dedektörü olarak 3 farklı gruba ayrılmaktadır. Kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, el tipi dedektör fiyatları ve xray dedektör fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Metal dedektörler, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ayrıca bu dedektörlerin kullanım alanları her geçen gün de artmaktadır. Özellikle günümüzde güvenliğe duyulan ihtiyaç her geçen gün arttığı için metal detektörlere de rağbet artmıştır. Bu dedektörler ile tüm metal eşyaları basit bir şekilde tespit edebilirsiniz ve böylece olası tehlikeli durumları da kolayca engelleyebilirsiniz. Peki, metal üst arama dedektörleri nerelerde kullanılmaktadır? Hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, askeriyeler, hastaneler, belediyeler, ceza evleri, oteller, sosyal etkinlik alanları, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar ve holdingler gibi alanlarda tercih edilebilmektedir. El tipi metal arama dedektörleri, kapı dedektörü ile birlikte kullanıldığında verimi artan bir metal eşya dedektörüdür. El tipi metal arama dedektörü sayesinde çanta, poşet vb. eşyaların içerisi açılmadan metal eşya araması yapılabilmektedir. El tipi dedektör, büyük metal eşyaları uzaktan ve küçük metal eşyaları ise yakından tespit edebilmektedir. Çalışma frekansı 22 khz olan el tipi dedektör, seçici ve hassas taramalar yapabilmenizi sağlamaktadır. Yüksek duyarlılığa sahip olan el tipi metal eşya tarama dedektörü, geniş bir tarama alanına sahiptir. Deri kılıfı sayesinde kolay bir kullanım sunar. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi metal dedektörü, metal eşya tespiti yaptığında titreşimli olarak kullanıcısını uyarmaktadır. Ayrıca opsiyonel olarak şarj edilebilmektedir. Düşük şarj durumlarında alarm vererek şarjını doldurabilmenize olanak tanır.

Kapı dedektörü de diğer metal eşya tespiti yapmak için kullanılan dedektörler gibi güvenli alanlar elde etmek için kullanılmaktadır. Kapı dedektörü, ZONE bölgeleri ile çalışmaktadır. Zone bölgeleri kişiler geçiş yaparken, üzerlerinde bulunan metal eşya nerede ise oraya yoğunlaşarak tarama yapmaktadırlar. Bir dedektörde zone bölgesi ne kadar çok ise, metal taraması o kadar kaliteli demektir. Sesli ve ışıklı alarm verebilen kapı dedektörü, üzerinde bulunan küçük ekranında gün içerisinde kaç kişinin geçiş yaptığını gösterebilmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş olan kapı dedektörü, özellikle alışveriş merkezleri girişlerinde sıkça kullanılmaktadır. Kapı dedektörünün kurulum ve montajı da oldukça basittir. Kurulum yapmak için sadece 10 dakika yeterli olacaktır. Ayrıca kapı dedektörünün hassasiyet ayarı bulunur. Hassasiyet ayarı sayesinde metal kemer tokası, madeni para vb. zararsız maddeleri yok sayarak kapı dedektörünün boş yere alarm vermesini de önleyebilirsiniz. Kapı dedektörü yanında yer alan metal eşyası sehpasına da kişi, telefon gibi metal eşyalarını bırakarak kapı dedektörünün alarm vermemesini sağlayabilir. Kapı dedektörünün güvenliği ispatlanmıştır ve radyasyon yaymadığı bilinmektedir. Yoğun ve hızlı geçişlerde dahi yüzde yüz performans ile çalışmasını sürdüren kapı dedektörü, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları teklifi için bize info@perkotek.com adresi üzerinden yazabilirsiniz.

Kapı dedektörü, x ray cihazı ile kullanıldığında daha güvenilir alanlar elde etmenizi ve geçişler esnasında yapılan metal aramalarının daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Xray cihazlarının metal tespiti yapmak için kullanılan farklı modelleri bulunur. Bu modeller, renkli ekranlı yahut siyah-beyaz ekranlı olabilmektedir. X-ray bagaj tarama dedektörü sayesinde organik ve inorganik madde ayrımı yaparak metal eşya taraması yapılmaktadır. Bu ayrım, metallerin içerisinde yer alan elementlerin atom numaralarına bakılarak yapılmaktadır. Peki, güvenliği sağlamak için kullanacağımız kapı dedektörü fiyatları ne kadar? Kapı tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, dedektörün modeline göre değişiklik gösterir. Bu yüzden sabit bir fiyat vererek sizi şaşırtmak doğru olmayacaktır. Ancak Perkotek Teknoloji, Secuda kapı dedektörü Türkiye distribütörü olduğu için en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Bize uğramadan kesinlikle kapı dedektörü satın almayın! Secuda kapı dedektörü kullanın ve güvenli alanların tadını çıkarmaya başlayın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları