perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART AKSESUARLARI

Kartlı okuyucu sistemler, personel takibi yapmak için harika bir yöntemdir. Bu sistemler ile personelleri takip edebilmek için cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara montajlamak gerekmektedir. Kartlı geçiş sistemleri giriş ve çıkış alanlarındaki duvarlara monte edilebileceği gibi aynı zamanda bu alanlarda yer alan turnikelerin üzerine de konulabilir. Genellikle turnikeli kartlı geçiş sistemleri yemekhanelerde tercih edilse de; işletmelerde, plazalarda, holdinglerde, belediyelerde, hava alanlarında ve buna benzer alanlarda personel takibi için de sıkça tercih edilmektedir. Kartlı cihazların turnikeler ile tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi, turnikeler ile aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da sağlanabilmesidir. Kartlı geçiş sistemleri ile turnikeleri birlikte kullanarak, ofislerinize veya kullanım sağladığınız alanlara personellerinizin dışında bir başkasının girmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede yabancı kimseler geçiş yapamaz ve %100 korunaklı ortamlarda elde etmiş olursunuz. Kartlı geçiş sistemleri ile personel takip programını da birlikte kullanmak demek, personel takibi konusunda harika sonuçlar elde etmek anlamına gelmektedir. Çünkü personel takip programı ile personel, kartını cihaza okuttuğu anın bilgisini raporlamalar ile alarak ay sonları personel maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilmenize olanak sağlamaktadır. Okutulan kartı, kart aksesuarlarından olan kart koruyucu ile koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kartlı geçiş kontrol sistemleri ile personel takip yazılımı birlikte kullanıldığında izin günü, avans, prim, devamsızlık bilgisi gibi hesaplamalarda çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kartlı geçiş sistemleri ile eğer personel takibi yapacaksanız, geçiş yapmak için kullanacağınız kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için kartların üzerine baskılar yapmanız gerekmektedir. Bu baskılarda personel isim ve soy isim, çalışılan departman, firma logosu, firma ismi, personel fotoğrafı gibi bilgiler bulunabilmektedir. Kart aksesuarları ile kartları koruyabilirsiniz. Bunlar bir yana, aynı zamanda barkodlu veya sadece logolu baskılarda yapabilirsiniz. Bu tarz baskıları kartın tek bir yüzüne yapabileceğiniz gibi aynı zamanda çift taraflı olarak da baskı yapabilirsiniz. Bu baskıları yapmak için hazır tasarımları kullanabilir veya kendi tasarımlarınızı kartlarınızın üzerinde taşıyabilirsiniz. Genellikle işletme sahipleri kartların üzerine yapılacak olan bu baskı maliyetlerinden şikâyet etmektedirler. Kaybolan, kırılan veya tahriş olan kartlar ve işe yeni girecek olan personeller düşünüldüğünde bu kartların maliyetinin de artacağının bilincindedirler. İşte bu kart maliyetlerini ortadan kaldırmak için kart baskı yazıcılarını kullanabilirsiniz. Kart baskı yazıcıları kartın tek yüzene veya çift yüzüne baskı yapabileceğiniz farklı modellere sahiptir. Kart baskı yazıcısı, ribonlar ile baskı yapmaktadır ve ribonlar renkli veya siyah – beyaz olabilmektedir. Bu sayede kartlarınızın üzerinde renkli baskı veya renksiz baskılar görebilmeniz mümkündür. Üstelik kart baskı yazıcıları fiyatları de oldukça uygun olup dışarıda yaptıracağınız baskılar göz önüne alındığında kart baskı yazıcılarının bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendi kendilerini amorti ettirecektir. Kart baskı yazıcısı kullanarak siz de personel tanıtım kartlarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kartlı cihazlar ile kullanacağınız kartları bir takım kart aksesuarları ile birlikte kullanmak da oldukça faydalı olacaktır. Peki, nedir bu kart aksesuarları? Kart askı ipi ve kart koruyucu, kartlar ile birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlardandır. Özellikle baskılı kartlarda eğer kart aksesuarlarından olan koruyucu kullanılmazsa; kartın üzerindeki baskılar kısa ömürlü olabilmektedir. Bu da kartların üzerine tekrar baskı yaptırmanıza sebep olacağından yukarıda anlattığımız kısır döngüye girmenize neden olabilmektedir. İşte bunlardan kurtulmak için kart koruyucu kullanarak kartınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer kart aksesuarı ise kart askı ipidir. Kart askı ipi, personel tanıtım kartı olarak kullandığınız kartların personellerin sürekli olarak üzerinde taşımalarını sağlar. Böylece müşteriler bu yaka kartına bakarak personel hakkında daha detaylı ve kısa bilgilere ulaşabilmektedirler. Kartlı geçiş cihazları ile kullanabileceğiniz kart aksesuarları tabii ki bunlarla sınırlı değil. Proximity anahtarlıkları da kartların kaybolmaması için geçiş yapacağınız kartlar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılan kartlar; proximity kart olabileceği gibi aynı zamanda mifare kart da olabilmektedir. Dilediğiniz tüm baskıları bu kartların üzerine yapabilmeniz mümkün olduğu gibi kartlı geçiş kontrol cihazları fiyatları da oldukça uygun olduğundan personel takibi konusunda muazzam sonuçlar elde edeceksiniz. Ayrıca firmamız STRIKE kartlı geçiş kontrol sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğu için en ideal kartlı geçiş kontrol sistemleri fiyatlarını bizden alacaksınız. Hemen arayın ve vakit kaybetmeden siz de kart okuyucu ile takip konusunda çığır açın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler