perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASKI MAKİNASI

Kart baskı makinası, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinalardır. Kart baskı makinası ile kartı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan mifare kartların ve proximity kartların üzerine baskılar yapılabilmesini sağlamaktadır. Yapılacak olan bu baskıların tamamı kart-- baskı makinası modellerimiz oldukça kaliteli olduğu için, kaliteli olacaktır. Kart baskı makinası kullanılmadan önce kartların üzerine yapılacak olan baskılar dışarıda yaptırılıyordu. Dışarıda yapılan baskı maliyetleri ise çok yüksek. Bu sebepten ötürü kartların baskıları için çok fazla bütçe ayırılması gerekiyordu ve bu işletmeler için hiç iyi bir şey değildi. Üstelik yapılacak olan baskıların zamanla aşınması, baskılı kartların kırılması, baskılı kartların kaybolması ya da yeni kişiler için yapılacak olan yeni baskılar, sürekli olarak da kart baskı maliyetinin artmasına neden oluyordu. İşte bunu ortadan kalkması için kart baskı makinası kullanılmaya başlandı. Bu sayede, kartların üzerine yapılacak olan baskılar, çok daha uygun fiyatlı olmaya başladı. Çünkü dışarıda yapılan baskıdaki fiyatlar ortadan kalktı.

Kart baskı makinasının kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ve çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinasıdır. Hangi kart baskı makinası modelinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişir. Nasıl kullanılacak olduklarından bahsedelim. Kart baskı makinası öncelikle bilgisayarlar ile bağlantısının yapılması gerekmektedir. Tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabildikleri için kullanım sırasında problem çıkmayacaktır. Bağlantılarının yapılması çok kolaydır. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkları yoktur. USB kablo ile anında bilgisayar bağlantıları gerçekleştirilebilmektedir. Daha sonra bilgisayarlarda kartların baskılarının tasarlanması gerekir. Aslında kart baskı makinasının en büyük avantajlarından bir tanesi de budur. Kartların üzerinde yer alan baskılar istenilen şekilde tasarlanabilir. Hayır yok, ben tasarlamak istemiyorum derseniz de hazır olan tasarımlar kullanılabilmektedir. Daha sonra kartlar, kart baskı makinasına konulduktan sonra programı üzerinden sadece bir tek komut ile kartların üzerine baskı yapılabilmektedir. Çok kolay bir işlem olduğu için kısa bir eğitim her alan her son kullanıcı kolayca kullanabilecektir.

Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları alanlar ya da üye oldukları alanlar, firma isimleri, firma logoları gibi baskılar yer alabilmektedir. Bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ile kartların isterseniz her iki yüzüne birden baskı yapabilirisiniz. Yapılacak olan bu baskıların bir yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları bölüm ya da üye oldukları alan gibi bilgilerin baskısı bulunurken, arka yüzünde ise firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ile de kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler