perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS: Güvenli ve Kolay Personel Takibi!

Firmaların en çok dert yandığı konu personellerin mesailer zamanın gelip gittiklerini ve mesai saatleri içerisinde firmada bulunup bulunamadıklarının takibini yapabilmektedir. Personellerin görev takibi yetkili amirleri tarafından kontrol edilebilir, ancak mesailerini takip etmek zor bir işlemdir. (Personel Devam Kontrol Sistemleri) PDKS sistemleri kullanılarak hem bu işlem kolay bir hal almaktadır hem de yetkililerin iş yükünün de bu şekilde hafifletilmesi sağlanmaktadır. PDKS: Güvenli ve Kolay Personel Takibi! sistemlerinin temel bileşeni personel takip yazılımlarıdır. Firmamıza ait yazılım ekibi tarafından hazırlanan personel takip yazılımı bu işlemler rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Personellere ait giriş çıkış saatlerini işleyerek maaş hesaplarını yapacak ve ilgili raporları hazırlayacak olan personel takip yazılımıdır. Ancak personel takip yazılımın giriş çıkış saatlerine ulaşabilmesi için aracı bir cihaz olan kullanıcı tanıma sistemlerine ihtiyaç duymaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz Strike, Magic Pass ve Magic Face markalı kullanıcı tanıma sistemlerimiz ile bu konuda da ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Türkiye distribütörü ve yazılımlarımızın da sahibi olmamızdan dolayı en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız da sabittir.

Kullanıcı tanıma sistemlerinde tanıma özelliğinde asıl kullanılan özellik marka sırasına göre; kartlı tanıma özelliği, parmak izi tanıma özelliği ve yüz tanıma özelliği olarak sıralanmaktadır. Ayrıca aynı sıralama ile bir önceki özellik bir sonraki modelin içerisinde bulunmakta olup kullanıcılara tanıma sistemlerinde alternatifler sunulmaktadır. Kartlı tanıma sistemleri, PDKS: Güvenli ve Kolay Personel Takibi! sistemlerinde ilk kullanılan yöntemlerden biri olup günümüz kullanımına halen devam edilmektedir. Ancak tavsiye edilen yöntemler parmak izi PDKS: Güvenli ve Kolay Personel Takibi! ve yüz tanıma pdks sistemleridir. Kartlı sistemlerde, kullanıcılar kendilerine ait kartları başka personeller ile paylaşarak giriş çıkış yapmış gibi görüntülenebileceği için bir zafiyet doğurmaktadır. Bunun önüne geçilmesi için kullanılması gereken yöntemlerde parmak izi ya da yüz tanıma sistemleridir. Ne yazık ki farklı bir şekilde çözüm üretilmesi mümkün değildir. Kullanıcı tanıma sistemleri bu noktada sadece aracı görevi görürler. Eğer giriş çıkış noktalarında elektronik kapılar ya da turnikeler varsa onlarla entegre çalışması sağlanarak tanımlı kullanıcılara otomatik olarak geçiş izni verilmesi de sağlanabilir. Kullanıcı tanıma cihazı ile personel takip yazılımının bulunduğu bilgisayarın network üzerinde haberleşmesi sağlanarak giriş çıkış bilgilerinin kolaylıkla programa aktarılması sağlanmaktadır.

Kullanıcı tanıma sisteminden alınan giriş çıkış saatleri pdks yazılımı tarafından işlenerek, personellerin geç gelme ya da erken çıkmaları, fazla mesaileri, devamsızlıkları, avans ve primleri, AGİ gibi tüm veriler işlenir ve maaş döneminde puantaj hesapları yapılarak hak ettikleri maaşlar kişi bazında ya da genel bazda bordrolanır. Ayrıca puantaj hesabı yapılamadan da geç kalma, erken çıkma, avans, prim, fazla mesailere ait raporlara da direkt olarak ulaşılabilmektedir.  Personel devam kontrol sistemleri ile meydana gelebilecek sorunlar halinde destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. İlk aşamada telefondan yaptıracakları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi sağlanmaktadır. Eğer sorun yazılım taraflı ise uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcıların bilgisayarlarına bağlanarak yazılıma direkt olarak da müdahale edebilirler. Böylece sorunların anlık olarak giderilmesi hedeflenmektedir. Yapılan bu işlemler sonucunda sorun giderilemez ise ya da kullanıcı taraflı sistemlere müdahale edecek bir yetkili olmaması durumunda destek ekibinde alınacak randevu ile kullanıcılara teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi de sağlanabilir. Gelecek olan teknik ekip sisteme yerinde müdahale ederek sorunların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler