perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASKI MAKİNESİ

Kart baskı makinesi, kartlı geçiş sistemlerde kullanılmakta olan kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinelerdir. Kart baskı makinesi ile standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılacak olan tüm proximity ve mifare kartların üzerine baskılar yapabilirsiniz. Üstelik yapılacak olan bu baskıları kart baskı makinesi ile renkli ya da siyah – beyaz olarak yapabilirsiniz. Bunun için kullanılacak olan kart baskı makinesi farklılık göstermektedir. Zaten kullanılan iki farklı kart baskı makinesi modeli bulunmaktadır. Bunlar; çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi ve tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinesidir. Hangi modeli kullanacak olduğunuz tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Öncelikle çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinesinden bahsedelim. Bu kart baskı makinesi ile kartların sadece tek bir yüzüne değil, her iki yüzüne birden baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıları, eğer personelleri takip edecek olduğunuz kartların üzerine yapacaksanız; kartların ön yüzüne personellerin isimleri, personellerin soy isimleri, personellerin çalıştıkları departmanlar gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne de firma isimleri ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılırken, saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu baskılar 300 dpi’lik bir çözünürlükte yapıldığı için de oldukça kaliteli baskılar olacaktır ve kartların üzerine yapacak olduğunuz fotoğraf baskılarının da kaliteli çıkmasını sağlayacaktır.

Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılabilmektedir. Kartları eğer personelleri takip etmek amacı ile kullanacaksanız, kartların üzerine personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departmanlar, firma isimleri ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Eğer üye takip kartlarında tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinesini kullanacaksanız da kartların üzerine üyelerin isim soy ismi, üye oldukları alan, fotoğrafları, üye oldukları alan ve üye oldukları kuruluşların baskıları yapılabilmektedir. Tüm bu baskılar, üç yüz dpi’lik bir çözünürlükte yapıldığı için oldukça kaliteli sonuçlar çıkmasına neden olacaktır. Üstelik tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.  Yani istediğiniz baskı şeklini seçebilirsiniz.

Kart baskı makinesi ile dışarıda kartların üzerine yapılacak olan maliyetlerden kurtulabileceksiniz. Üstelik kart baskı makinesi ile yapacak olduğunuz baskıları kendiniz de tasarlayabildiğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Kartların baskılarına ödediğiniz maliyetlerin en aza inmesi için doğru yerdesiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler