perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kart Makinesi: Hızlı ve Kolay Kart Üretimi

Kart makinesi, kartların üzerine baskılar yapmak için kullanılmakta olan makinelerdir. Kart makinesinin tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen iki farklı modeli bulunur. Kartlı geçiş kontrol terminallerinde kullanılmakta olan tüm cihazlarda tercih edilen kartların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Özellikle personel takip sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapılarak, bu kartlar personel tanıtım kartı olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda kart makinesi ile üye takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine de baskılar yapılabilmektedir.

Kart makinesinin tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart makinesi ile siyah – beyaz ya da renkli baskılar yapılabilmektedir. Renkli baskı seçeneğinde 16.7 milyondan fazla renk bulunmaktadır. Yani istediğiniz tüm renk seçenekleri mümkün olacaktır. Tek yüze baskı yapabilen kart makinesi ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ya da 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan kart makinesi, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılarak, kart baskısına harcanan maliyetler en aza indirilecektir.

Çift yüze baskı yapabilen kart makinesi ise kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmesini sağlamaktadır. Kartların bir yüzüne kişi isim, soy isim, çalışılan departman bilgisi baskısı yapılırken, kartların arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu baskıları yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart makinesi ile renkli ya da siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılarda saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart makinesi, 300 dpi^lik bir çözünürlük ile baskı yapabildiği için oldukça kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır.

Kart makinesinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı markası vardır. Bunlar Ciaat kart makinesi ve Sunlight kart makinesidir. Perkotek Teknoloji olarak bu kart makinelerinin dağıtıcısı olduğumuz için fiyatları da oldukça uygun olmaktadır.  Kart makinesi ile tüm kartlı cihazlarda kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapılmaktadır. Standalone cihazlar, panelli cihazlar, online cihazlar ve offline tüm kartlı cihazlarda kullanılan kartlara baskıları renkli ya da siyah – beyaz seçeneklerinden herhangi biriyle baskı yapabilirsiniz. Kart makinesi kullanılarak, dışarıda yaptıracağınız tüm baskıların maliyetini minimuma indirebilirsiniz. Kırılan kartlar, çalınan kartlar, yeni basılacak olan kartlar vb. düşünüldüğünde dışarıda yapılacak olan baskılara çok yüksek meblağlar harcanmaktadır. Kart makinesi ile sadece ribonlar kullanılarak baskılar yapılabilmektedir. Kart makinesi sadece bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirecektir. Satın almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler