perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART OKUMA CİHAZI FİYATLARI

Kart okuma cihazı fiyatları, oldukça merak edilen bir konudur. Ancak kart okuma cihazı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazların modellerine göre kart okuma cihazı fiyatları değişebilmektedir. Kart okuma cihazlarının dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kart okuma cihazı, online kart okuma cihazı, offline kart okuma cihazı ve panelli kart okuma cihazı. Bu cihazların tamamı, oldukça kolay bir kullanıma sahip olup kullanım alanları da oldukça geniştir. Günümüzde işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda, okullarda, plazalarda, spor salonlarında vb. Pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda, tüm takip programları ile kullanılabilir. Yani kart okuma cihazı ile personel takip programı kullanılarak personel takip programı, öğrenci takip programı kullanılarak öğrenci takibi, yemekhane takip programı kullanılarak yemekhane takibi, üye takip programı kullanılarak da üye takibi yapılabilmektedir. Kart okuma cihazı fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan bu cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve hatta bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara kart okuma cihazı fiyatları uygunluğu ile tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması sayesinde tüm kapılara kolayca tetik verilebilecektir. Kart okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile turnikelere tetik vermek için ise cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir.

Kart okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan standalone kart okuma cihazı, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulmaktadır. Daha sonra da geçiş izni verilecek olan kişilere özel olarak kart tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tetik süresi istenildiği gibi ayarlanabilen Strike standalone kart okuma cihazları ile manyetik kilitlere, elektronik kilitlere ve elektrikli kilit karşılıklarına tetik verilebilmektedir. Sabotaj yapılması durumunda da cihazlar, kendini kapatırlar.

Offline kart okuma cihazı fiyatları da oldukça uygun olup, bu cihazlarımız genellikle personellerin takibi için kullanılmaktadır. Bu cihazların çalışması sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Geçiş zoneleri tanımlanan kartlar ile hangi günlerde ya da hangi saatlerde geçiş yapılabilecek olduğu detaylandırılmaktadır. Bu cihazlarımız, çalışması sırasında d herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymazlar. Ip tabanlı olan offline kart okuma cihazları, en yakın network switch’e bağlanarak, sisteme dahil edilirler.

Online kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Online kart okuma cihazı fiyatları da çok uygundur. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi barındıramazlar. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele iki, dört, sekiz veya on altı adet cihaz tanımlanabilmektedir.

Kart okuma cihazı fiyatları teklifi almak için tek yapmanız gereken hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler