perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI BARİYERİ FİYATLARI

Kapı bariyeri sistemleri, otoparklarda yer alan araçların giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup her alanda güvenle tercih edilebilirdir. Aynı zamanda bu sistemleri OGS ve HGS giriş çıkış sistemi olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle otoparkın giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen uhf antenlerin konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara kâğıt ya da plastik etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketler, araç geçiş programına araç ruhsat bilgileri, plaka, kat maliki bilgileri ve diğer detaylar ile birlikte tanımlanmaktadır. Tanımlanan araç bilgileri de otopark geçiş kontrol paneline Tcp – Ip bağlantısı ile birlikte gönderilmektedir. Bu şekilde kurulduğunda sistem tamamen hazır hale gelmektedir. Tanımlı olan etiket ile geçiş yapmak isteyen aracı öncelikle anten görmektedir ve otopark bariyerine tetik vererek de aracın durmaya gerek kalmadan seri olacak şekilde giriş ya da çıkış yapmasını sağlamaktadır. Tanımlı olan ogs ve hgs etiketleri bulunmayan yabancı araçlar veya misafir araçlar da geniş yapamayacaklardır.

Kapı bariyeri fiyatları da bu sistemler ile birlikte kullanılacak olan bariyerlerin modeline göre farklılık göstermektedir. Perkotek Teknoloji olarak satış yapmakta olduğumuz 2 farklı türde bariyer bulunmaktadır. Bunlar; DZ ve MN bariyerlerdir. DZ kapı bariyeri fiyatları, MN kapı bariyeri fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni her bütçeye uygun bir çözüm bulmak amaçlıdır. Farklı fiyatlara da sahip olsalar, bariyerlerin kullanım amaçları ve kullanım tarzları tamamen aynıdır. Renk olarak farklı seçenekler sunularak, geçiş alanlarının tasarımlarına göre de farklılık gösterebilmektedir.

 Bariyer sistemlerinin bazı teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu bariyerlerin genel olarak enerjileri 220 volt AC 50 – 60 Hz arasında değişmektedir. Gövdeleri de elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modeller, dış ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda tercih edilmektedirler. Ayrıca bu bariyerleri uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edebilmek mümkündür. Gövde özelliklerine göre kapı bariyeri fiyatları değişebilir. Buton ile kontrollerde çift buton ya da tek buton kontrolü bulunur. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek butona devamlı olarak basmak gerekir. Çift buton kontrolünde ise bariyeri açmak için farklı, kapamak için farklı bir buton bulunur. Butonlardan biri bariyerin açılmasını sağlarken, diğeri kapanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu bariyerlerde zaman kontrol özelliği de bulunur. Zaman kontrolü sayesinde bariyer belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde açılması ya da kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca bu bariyerler ile geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verilebilmektedir. Üstelik sistemleri de elektronik devre mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Üzerlerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler her zaman kullanıma hazır olarak bulunmaktadır.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Avax kapı bariyerleri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de kapı bariyeri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bu yüzden bariyer satın almadan önce mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Kaliteli, sağlam ve şık bariyerler için neden yüksek fiyatlar ödeyesiniz ki? Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler