perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI OTEL KAPI SİSTEMLERİ

Kartlı otel kapı sistemleri, otel oda kapılarında kullanılarak otel odalarınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Kartlı otel kapı sistemleri günümüzde birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tatil köyleri, beş yıldızlı oteller, butik oteller ve rezidanslarda kartlı otel kapı sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu sistemler, yüksek kaliteleri ve gelişmiş teknoloji ile üretilmelerinden dolayı tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Mifare ve temic kartları okuyabilen kartlı otel kapı sistemleri, çalışmasına da pil ile devam etmektedir. Oldukça farklı bir kilit mekanizmasına ve materyale sahip olan bu sistemlerde pillerin bitimine yakın olarak alarm verilir. Böylece son 100 geçişte verilen bu alarm sayesinde, pillerin bitmeden değiştirilmesi sağlanabilmektedir. Kartlı otel kapı sistemlerinin orijinal pilleri ile 25.000 adet geçiş yapılabilecektir. Bu da zaten çok çok uzun bir süre boyunca pil değiştirmeye gerek duymayacağınız anlamına gelmektedir. Eğer zaten pil biterse, mekanik anahtar ile de geçiş yapılabilecektir.  Yani 7/24 olarak kusursuz bir kullanım daima mümkündür.

Kartlı otel kapı sistemlerini kullanmak için resepsiyon görevlilerine “kart kodlayıcı” verilmektedir. Kart kodlayıcı sayesinde resepsiyon görevlileri kişilerin otelde kalma sürelerine göre kart kodlayıcı ile kartları kodlarlar. Örneğin müşteri martın sekizinden on beşine kadar otelde kalacak gibi. Bu şekilde müşterilerin otel odalarını sadece planlanan saat ve gün kadar kullanmaları sağlanacaktır. Tanımlanan gün ve saat bittiğinde, kartlı otel kapı sistemleri kartları, otel oda kapısını açmayacaktır. Üstelik kullanılan bu kartların aynı zamanda otel içerisindeki aktivitelerde kullanılabilir olması da mümkündür. Kartlara kontör yüklenebilir. Bu sayede sizin odanızdan çıkarken üzerinize para veya cüzdan almanıza gerek kalmadan, kartlarınızı kullanarak oteldeki aktivitelere katılabilmeniz mümkündür. Ayrıca kullanılan bu kartların üzerine baskılar da yapılabilir. Yapılan bu baskılarda otel oda numarası ya da otel logosu ve adı bulunabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Kartların üzerine yapılacak olan bu baskıları isterseniz siyah – beyaz, isterseniz de renkli olarak yapabilirsiniz. Otel yetkililerinde de acil alarm durumlarında kullanılmak üzere, her oda için bir yedek ya da tüm odalara tanımlanmış olan tek bir kart bulunabilmektedir.

Kartlı otel kapı sistemleri ile kullanılabilen bir diğer ürün ise “energy saver”dır. Bu ürün, müşterilerin kodlanmış olan kartlarını takmaları ile birlikte otel odasındaki alarm, havalandırma, su tesisatı ve elektrik vb. aktif hale getirmektedir. Energy saver sayesinde müşteriler odadan çıkarken, suyu kapatmayı ya da ışığı kapatmayı unuttuklarında kartlarını odadan çıkış yaparken almaları halinde bütün enerji harcayan cihazlar kapanacaktır. Bu şekilde gerçekten çok ciddi bir enerji tasarrufu da sağlanmış olacaktır. Energy saver kullanılan otellerde, ciddi oranlarda bütçede artış gözlemlenmiştir.

Siz de Gustavo kartlı otel kapı sistemleri ile otellerinizi kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Müşterilerin kendilerini güvende hissetmeleri, sizi tercih etmelerini sağlayacaktır!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler