perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART YAZICI

Kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Kart yazıcılar kullanılmadan önce, kartların üzerine yapılacak olan tüm baskılar dışarıda yapılmaktaydı. Ay sonları işletmelerin bu kartlara ödenecek olan baskılar için çok yüksek maliyetler ödemesi gerekiyordu. Bu da neredeyse işletmelerin onda bir bütçesini baskılara harcamasına neden oluyordu. İşte bu bütçelerin ortadan kaldırılması için kart yazıcı kullanılmaya başlandı. Kart yazıcı ile kartların üzerine baskılar yaparak, proximity ve mifare tüm kartların daha kullanışlı bir hal alması sağlanabilmektedir. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan mifare ve proximity tüm kartların üzerine kart yazıcı ile baskılar yapabilirsiniz.

Kart yazıcılarımızın kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; tek yüze baskı yapabilen kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen kart yazıcıdır. Hangi kart yazıcı modelinin kullanılacak olduğu tamamen sizin kartların üzerine yapmak istediğiniz baskı çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Yani siz eğer kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapmak benim için yeterli derseniz, tek yüze baskı yapabilen kart yazıcı; kartların her iki yüzüne baskı yapmam gerekli derseniz de çift yüze baskı yapabilen kart yazıcı kullanmanız gerekmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Ciaat kart yazıcı ve Sunlight kart yazıcı satışımız, kurulduğumuz günden bu yana başarı ile devam etmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz tüm kart yazıcılarımız oldukça kaliteli ve sağlamdır.

Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcı, kartların sadece herhangi bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamakta olan yazıcılardır. Bu yazıcıları eğer perosnelleri takip ettiğiniz kartlı sistemlerdeki kartların üzerine baskılar yapmak için kullanmak isterseniz, kartların üzerine kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları bölüm, firma ismi, firma logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Üstelik yapılacak olan bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcı modellerinde siyah – beyaz baskı yapan ve renkli baskı yapan cihazlar farklılık göstermektedir. Hangisini kullanacağınız size kalmış olmakla birlikte her modeli çok kaliteli olup üç yüz dpi’lik bir çözünürlükte baskı yapabilme imkanı sunmaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen kart yazıcı, kartların her iki yüzüne de baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan cihazlardır. Eğer üye takip sistemlerinde kullanacak olduğunuz kartların üzerine baskılar yapacaksanız, kartların bir yüzüne üyelerin isimleri, üyelerin soy isimleri, üye oldukları alan, fotoğrafları gibi baskılar yaparken, kartın arka yüzüne ise üye olunan alanın ismi ve logosunun baskısını yapabilirsiniz. Bu baskılar da renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu baskıların renklerinin farklılığı, modelde de farklıdır. kart yazıcı modelleri hakkında çok daha fazlası için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler