perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ PROGRAMI YAZILIMI

Kartlı geçiş programı yazılımı sistemleri, personel takibi yapmak amacıyla sıkça kullanılan bir sistemdir. Kartlı geçiş sistemlerinin kullanımları oldukça basit olup hemen hemen her alanda tercih edilebilirdir. Personel takibi, tuvalet takibi, yemekhane takibi, üye takibi ve minibüs takibi yapmak için de kullanılabilirler. Kartlı geçiş kontrol sistemleri, kart teknolojisi ile çalışırlar. Bu cihazlarda kullanılan kartlar; proximity kart olabileceği gibi aynı zamanda mifare kart da olabilmektedir. Farklı model cihazlar da ise aynı zamanda hem mifare hem de proximity kartlar ile geçiş yapabilmekte mümkündür. Peki, kartlı geçiş programı yazılımı sistemleri nerelerde kullanılabilirler? Kartlı geçiş kontrol cihazları; işletmelerde, hastanelerde, fabrikalarda, plazalarda, holdinglerde, umumi tuvaletlerde ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle işletmelerde ofislere giriş çıkışlar için oldukça sık tercih edilen kartlı geçiş kontrol terminalleri, sadece personelleri değil; işletmeye giriş ve çıkış yapan misafirleri de takip edebilmenizi sağlamaktadır. Geçiş yapabilmek için öncelikle kartları tanımlamak gerekmektedir. Bu yüzden öncelikle kartları tanımlamalısınız. Her personele tek bir kart tanımlaması yapabilirsiniz. Tanımlanan tüm bu kartların ID numarası birbirinden farklıdır. Yani her personelin tıpkı TC kimlik numarası gibi farklı bir ID numarası olacaktır. Personeller giriş ve çıkış yaparken kartları cihaza okutacaklardır. Kart tanımlı ise geçiş yapabilir, kart tanımlanmamış ise geçiş yapamayacaklardır.

Kartlı geçiş programı yazılımı nedir? Kartlı geçiş programı yazılımı, bir diğer adıyla personel devam kontrol yazılımıdır. Personel takip yazılımı, birden fazla kullanıcıya yetki verebildiği gibi aynı zamanda birden fazla gruba da yetki verilebilmesini sağlamaktadır yahut yetkileri kısıtlayabilmektedir. Personel takip yazılımının genel özellikleri şöyledir;

 • Personelkartlı geçiş programı yazılımı, otomatik olarak yedekleme yapabilir. Yapılan bu yedekleme sayesinde veri kaybı yaşasanız bile otomatik olarak geçmiş yedekleri alabilirsiniz.
 • Yazılımda otomatik olarak mail göndermeözelliği vardır. Yani programdan alınan raporlar, belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o dilimde istenilen mail adresine mail gönderilebilmektedir.
 • Programın içerisinde yer alan personeller silinse bile geri alınabilecektir.
 • Verilen raporlardaki yazının boyutu ve yazının fontu istenildiği şekilde düzenlenebilmektedir.
 • Personellerin giriş ve çıkış saatlerine bakılarak ay sonları maaş hesaplamalarıotomatik olarak ayarlanabilmektedir.
 • Verilen maaş bordrolarına imza sütunu ekleyebilir yahut eklenmiş olan imza sütunlarını çıkartabilirsiniz.
 • Maaş ödemelerini elden yapıyorsanız, her personele ait hesap ekstresi dökümü alınabilmektedir. Maaş ödemelerini bankadan yapıyor iseniz ödeme yaptığınız bankanın istediği bilgileri istenilen formatta gönderebilirsiniz ve personellerinizin maaşlarını kartları ile almalarını sağlayabilirsiniz.
 • Personelkartlı geçiş programı yazılımı ile geç kalmalara, erken çıkmalara ve keyfi devamsızlıklara verilen tolerans ile cezai kesintiler yapılabilmektedir.
 • Program tarafından verilen tüm raporlar, Word ve Excel’e aktarılabilmektedir.
 • Programa veya giriş ve çıkışlara el ile yapılan müdahaleler, ilgili bölümün yanına işaret konularak yetkililerin kontrol etmesi sağlanmaktadır.
 • Kartlı geçiş programının çalışabilmesi için standart bir bilgisayar yeterli olacaktır.
 • Perkotekkartlı geçiş programı yazılımı Delphi dilinde yazılmış olup tamamen firmamız yazılımcıları tarafından üretilmiştir.
 • Otomatik olarak yapılan maaş hesaplamalarının yanı sıra aynı zamanda prim, avans, izin günü ve devamsızlık hesaplamaları da yapılabilmektedir.
 • Verilen raporlamaları genel bazda alabileceğiniz gibi kişi bazında da alabilirsiniz.
 • Programda personel seçiminin yeniden düzenlenebilmesi sayesinde de tekli veya çoklu bir şekilde hızlı bakış penceresinde seçim yapabilmek mümkündür.

Kartlı geçiş programı yazılımı genel olarak bu özelliklere sahiptir. Biraz da kartlı geçiş kontrol cihazlarından bahsedelim. Kartlı geçiş kontrol cihazları, personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilen cihazlardır. Bu cihazların farklı modellerine göre kayıt kapasiteleri değişmektedir. Ekranları genellikle renkli olmakla birlikte siyah – beyaz ekranlı modelleri de bulunmaktadır. Kartlı geçiş takip cihazları; kapı, bariyer ve turnikelere tetik vererek açılmasını sağlayabilmektedir. Üstelik şifreleme sistemine sahip oldukları için kartlara istenilen şifreler de verilebilmektedir. Standalone, online, offline ve panelli çalışan olarak çeşitlendirilen kartlı geçiş kontrol sistemlerinde iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere farklı modeller bulunmaktadır.

Standalone kartlı geçiş kontrol sistemleri, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını sürdürmektedir. Standalone kartlı geçiş cihazları; manyetik kilit, elektronik kilit, elektromanyetik kilit sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Kuru kontak verdikleri için kapılarda kullanımı daha sık tercih edilmektedir. Online kartlı geçiş kontrol terminalleri ise kullanım esnasında bilgisayarın açık kalmasına gerek duyan cihazlardır. Geçişlerin adedi, tanımları ve yetkileri kartlı geçiş programı üzerinden tanımlanabilmektedir. Offline kartlı geçiş kontrol sistemlerinde ise cihazların çalışabilmesi için bilgisayarın sürekli olarak açık kalmasına gerek yoktur. Bu cihazlar tanımlanan kartları hafızasında saklayabilirken, hangi kart ile hangi saatte geçiş yapılabileceği gibi kısıtlandırmalara da izin vermektedir. Offline kartlı geçiş sistemi, kendileri bir panel görevinde oldukları için çalışmaları esnasında panele de ihtiyaç duymazlar. Bu cihazlara kart okuturken personellerin ad, soyad, ID vb. bilgileri cihazların renkli ekranlarında görülmektedir. Gelelim panelli kartlı geçiş kontrol cihazlarına… Panelli cihazlar, aptal terminal olarak da bilinmektedirler. Aptal terminallerin çalışabilmesi için panele ihtiyaç duyulur. Bir panele 16, 8 veya 4 adet okuyucu bağlanabilmektedir. Bu cihazlara kart okutulduğunda bu bilgiler doğrudan panele gönderilir ve panel, geçiş yapılıp yapılamayacağına karar verir. Kartlı geçiş programı yazılımı fiyatları da firmamız da oldukça uygundur. Satışa sunmuş olduğumuz Strike kartlı geçiş kontrol terminalleri Türkiye distribütörü olduğumuz için ve aynı zamanda kartlı geçiş programı yazılımı firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için en uygun fiyat garantisini tabi ki bizden alacaksınız. Program ve cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebileceğiniz gibi isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak da alanında oldukça tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları