perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE ÇEŞİTLERİ

Turnike çeşitleri, 4 ana gruba ayrılmaktadır. Bunlar; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikelerdir. Kullanılmakta olan turnike çeşitleri, paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmaktadır. Turnikelerimizin paslanmaz çelik olan modelleri su geçirmez özelliktedir. Paslanmaz çelik olan turnikeler, dış ortamlarda kullanılmaktadır. Elektrostatik boyalı olan turnikeler ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilir. Kullanılmakta olan bu turnikelerimiz Avax marka olup, Avax turnike çeşitleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu yüzden de satışını yapmakta olduğumuz turnike çeşitleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Turnikelerin farklı modelleri, her alanda kullanım için uygundur. Sıklıkla işletmelerde kullanılmakta olan turnike çeşitleri, günümüzde aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar gibi pek çok farklı alanda da tercih edilebilmektedir.

Bel turnike çeşitlerinden bahsedelim. Bu turnikeler, üç kolludurlar. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilmekte olan farklı gövdeli modelleri yer almaktadır. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda kullanılmaktadır. Bu turnikelerde darbe emici absorber kullanılmaktadır. Turnike kollarından çok hızlı bir şekilde geçildiğinde absorber, turnikenin kolunun hızını sabit bir hızda tamamlamasını sağlamaktadır. Göbek mekanizması da dökümden imal edildiği için zamanla da kullanımlara bağlı olarak kol boşlukları oluşma riski olmayacaktır. Bu turnikeler ile birlikte parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarını da bir arada kullanabilirsiniz.

Hızlı geçiş turnike çeşitleri ise estetiğin önemsendiği ve yoğun olarak kullanımların sağlanacak olduğu alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin single ve double olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Çift taraflı olarak da geçiş imkânı vermektedir. Bu turnikelerde üç konumlu ışıklı gösterge bulunmaktadır. Turnikeler geçişe hazır iken yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında yeşil ok sabit olarak yanmakta olup geçiş yapılırken de karşı yönden geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Sessiz ve yumuşak geçişler için ideal olan hızlı geçiş turnike çeşitleri, montaj kiti sayesinde kolayca monte edilebilmektedir.

Boy turnike çeşitleri, dört kollu ve üç kollu olma özelliğine sahiptir. İnsan boyunu aşan bot turnike çeşitleri, stadyum ve konser alanları gibi alanlarda kullanılmaktadırlar. Aynı zamanda ceza evleri, tutuk evleri gibi alanlarda da kullanılmakta olan bu turnikelerin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda kullanılmaktadır. Özgün bir tasarıma sahip olan bu turnikeler; parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Mikro işlemci kontrollü olarak çalışan bu turnikeler, güvenlik sistemlerinde bağlanılarak deprem, yangın gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak da serbest geçiş moduna geçebilmektedir.

Engelli geçiş turnike çeşitleri de turnike kullanılmakta olan tüm alanlarda kullanılmalıdır. Bu turnikeler, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için tercih edilmekte olup elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda ve paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda kullanılmaktadır. Kullanımları çok basit olup farklı alanlarda tercih edilebilirler.

Siz de turnike çeşitleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da Avax turnikeleri satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler