perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ ANKARA

Kartlı geçiş sistemi Ankara hizmetimiz, kurulduğumuz günden bu yana sorunsuz olarak devam etmektedir. Kartlı geçiş sistemi, geçişleri kontrol altına almak için harika bir seçenektir. Bunun yanı sıra kartlı sistemler aynı zamanda personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve minibüs takibi için de kullanılmaktadır. Kartlı geçiş sistemi Ankara hizmetinde kullanılmakta olan cihazların pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazlara proximity ve mifare kart tanımlamaları yapılmaktadır. Hangi kartın tanımlanacağı tamamen cihazın kendi özelliğine göre belirlenmektedir. Kartlı geçiş sistemine kayıt edilecek olan farklı kartlar bulunmaktadır. Bu kartları personelleri takipte aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Personel tanıtım kartlarının üzerine personellerin isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgileri basabilirsiniz. Bu baskıları kart basma yazıcıları ile çok uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Ayrıca bu baskılar renkli ya da siyah-beyaz olabilmektedir.

Kartlı geçiş sistemi Ankara hizmetimizde kullanılmakta olan kartlı cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş sistemi, online kartlı geçiş sistemi, offline kartlı geçiş sistemi ve panelli kartlı geçiş sistemidir. Bu sistemlerin tamamı ile kapılara tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapı kilitlerinin de bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli yer almaktadır. Demir, ahşap, metal, pvc ya da cam olan tüm kapılarda kullanılabilen bir kilit bulunur. Bu kilitler; elektrikli, elektronik ya da manyetik kilit olabilmektedir.

Kartlı geçiş sistemi Ankara hizmetimizde kullanmakta olduğumuz standalone kartlı geçiş sistemi cihazları, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardan oluşmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan cihazlara master kart okutmadan kart tanımlaması yapabilmek mümkün değildir. Tüm kilitler ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile sadece kartlı değil, aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Standalone kartlı geçiş sistemi Ankara modellerimiz için bizimle iletişime geçin.

Online kartlı geçiş sistemi Ankara modellerimiz, çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazları da kilitler ile tetiklemek oldukça kolaydır. Offline kartlı geçiş sistemi Ankara modellerimiz ise çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymazlar. Bu cihazlar günümüzde genellikle personel takibi için kullanılmaktadır. Offline kartlı geçiş sistemi Ankara modellerimizde proximity ya da mifare kartlı geçiş seçeneği yer almaktadır. Hangi geçiş şekli ile geçiş yapılacağı tamamen cihazın özelliğine göre değişmektedir. Bu cihazların kendileri bir panel görevi gördüklerinden dolayı da çalışırken panele de ihtiyaç duymazlar. Offline kartlı geçiş sistemi Ankara modelleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Panelli kartlı geçiş sistemi Ankara modellerimizde çalışan cihazların ise çalışmaları sırasında panelin olması gerekir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlara aptal terminal adı verilmektedir. Aptal terminaller hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Tüm bilgiler panelin hafızasında tutulmaktadır. Panele dört, sekiz ya da on altı adet kartlı cihaz tanımlaması yapılabilmektedir. Panelli kartlı geçiş sistemi Ankara modellerinde pek çok cihazda aynı anda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır.

Kartlı geçiş sistemi Ankara cihazlarının pek çok modeli, turnikelere de tetik verebilmenizi sağlarlar. Turnikelere tetik verebilmek için bu cihazların turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Kartlı geçiş sistemi Ankara modelleri fiyat teklifi için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız! Arayın ve siz de geçişleri kontrol altına alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler