perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ FİYAT

Kartlı geçiş sistemi, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartların mifare kartlar ve proximity kartlar olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Hangi kartın kullanılacak olduğu tamamen cihazların modellerine göre değişiyor olsa da kartlı geçiş sistemi fiyat, model değişse bile çok uygundur. Kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazlarının kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, online kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, offline kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Tüm bu cihazlar aynı özelliğe sahip olsalar da kullanımları farklılık gösterebilmektedir. Bunun için öncelikle biraz bu cihazlardan bahsedelim.

 Standalone kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Master kart okutmadan herhangi bir kart tanımlamak mümkün değildir. Üstelik bu cihazlar, tetik olarak da kuru kontak verirler. Yani kapılara tetik vermek için de kullanılabilirler. Aynı zamanda da turnikelerin üstlerine monte edilerek, turnikelere de tetik verebilmeleri mümkündür. Standalone kartlı cihazlar, sabotaj yapılması durumlarında, alarm da vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Çalışmalarına da bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedirler. Özellikle depo ve ofis kapılarında oldukça sık olarak kullanılırlar.  Standalone kartlı geçiş sistemi fiyat oldukça uygun olup, fiyat teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Offline kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, çalışmalarına bilgisayarların açık olmasına gerek kalmadan çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda geçiş zoneleri kartlara tanımlanarak, hangi kartın hangi günlerde veya hangi saatlerde kullanılabileceği detaylandırılabilmektedir. Bu cihazlar, çalışmalarına herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymadan devam etmektedirler. Çünkü bu cihazların kendileri bir panel görevi görmektedirler. IP tabanlı olan kartlı geçiş kontrol cihazları en yakın network switch e takılarak çalışmalarına devam etmektedir. Kartlarını okutan kişilerin tüm bilgileri, cihazların renkli ekranlarında görüntülenmektedir. Offline kartlı geçiş sistemi fiyat çok uygun olup teklif almak için bizi arayınız.

Online kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazları, çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmeleri için bilgisayarların 7/24 açık olması gerekmektedir. Kartlara geçiş zoneleri, geçiş tanımları vb. program üzerinden tanımlanmaktadır. Online kartlı geçiş sistemi fiyat almak için bizimle telefon numaralarımızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Panelli kartlı geçiş sistemi fiyat oldukça uygun olmakla beraber, bu cihazlar çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymaktadırlar. Panel olmadan çalışmasına devam edemezler. Aptal terminal olarak adlandırılmakta olan bu cihazlar, hafızalarında da hiçbir bilgi tutamazlar. Bütün bilgiler, panelin hafızasında tutulmaktadır. Program üzerinden gelen bilgilere bakılarak geçiş olanağı tanır. Bu cihazların birçok modeli şifreli olarak da geçiş yapmanıza izin verir.

Kartlı geçiş sistemi fiyat teklifi almak ya da kartlı geçiş kontrol cihazlarını yerinde incelemek için siz de daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler