perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı Geçiş Sistemi Proximity: Hızlı ve Güvenli Erişim!

Kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Kartlı geçiş sistemi proximity cihazları ile belirli bir alanda, belirli kişilere yetkiler verilebilmektedir. Kişilerin tanımlı aralıklarda giriş ve çıkış yapmalarını sağlamaktadırlar. Bu sistemlere daha önceden tanımlanmış olan kartların okutulması ile kapılara tetik verilebilmektedir. Kartlı geçiş sistemi proximity cihazları ile kapılara tetik vermek için elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılığının kullanılabilmesi gerekmektedir. Kartlı geçiş sistemi proximity cihazlar ile turnikelere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için cihazların öncelikle turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu cihazlara kart okutmak için kartların beş ile on santimetrelik mesafelerden okuyuculara gösterilmesi gerekmektedir. Üstelik pek çok modeli dış ortamlarda da iç ortamlarda da gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Sistemlerimiz iki sene boyunca da garantili olmakla birlikte, on yıl yedek parça garantisine sahiptir. Kartlı geçiş sistemi proximity cihazların kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, online kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, offline kartlı geçiş sistemi proximity cihazları ve panelli kartlı geçiş sistemi proximity cihazlarıdır.

Standalone kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam edebilen cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Master kart okuttuktan sonra da kart tanımlaması yapılmaktadır. Tetik olarak kuru kontak verebilen bu cihazlar elektronik kilitler, elektrikli kilit karşılıkları ve manyetik kilitleri açtırabilirler. Tüm oda ve ofis kapılarında kolayca kullanılabilmektedir. Sabotaj yapılması durumlarında da alarm vererek kendi kendini kapatabilmektedir. Pek çok modelinde kartın yanı sıra şifre ile de geçiş yapabilme imkânı yer almaktadır.

Online kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş yetkileri, geçiş adetleri ve geçiş zaman tanımları beraberinde kullanılacak olan program tarafından verilir. RS 232 ve RS 485 ile çalışmakta olup bilgisayarlara konvektör aracılığı ile bağlanmaktadırlar. Beraberinde kullanılacak olan programlara daha önceden tanımlanan kartların geçiş yetkileri kontrol edilerek geçiş yapma olanağı sunulmaktadır. Offline kartlı geçiş sistemi proximity cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş zoneleri tanımlandığında, hangi kart ile hangi saatlerde kullanılabilecekleri detaylı bir hale getirilmektedir. Bu cihazlar herhangi bir geçiş kontrol paneline de ihtiyaç duymazlar. Çünkü zaten tüm cihazlar kendileri bir panel görevi görmektedirler. Ip tabanlı oldukları için en yakın olan network switch’e bağlanarak, sisteme bu şekilde dahil edilmektedirler. Kartları okuyan kişilerin isimleri, soy isimleri, kartın Id bilgisi ya da kartları tanımlarken kullanılacak olan özel bilgiler, offline kartlı geçiş sistemi proximity cihazlarının renkli ve geniş ekranlarında görüntülenebilmektedir.

Panelli kartlı geçiş sistemi proximity cihazları, çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlara aptal terminal de denilmektedir. Aptal terminaller hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart tanımlaması yapılabilmektedir. Panelli kartlı geçiş sistemi proximity cihazlarının birçok modeli kartın yanı sıra şifre ile de geçiş imkânı sunarlar. Perkotek Teknoloji olarak Strike kartlı geçiş sistemi proximity cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları da firmamızda çok uygundur. Satın almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler