perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GİRİŞ TURNİKE

Giriş turnike sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları her geçen artmakla birlikte, bu ürünlere duyulan ihtiyaç da sürekli olarak artış göstermektedir. Giriş turnike sistemleri; metro ve metrobüs istasyonlarında, okullarda, fabrikalarda, belediyelerde, işletmelerde, plazalarda, holdinglerde ve buna benzer pek çok alanda kullanılmaktadır. Giriş turnikeleri, iki sene boyunca garantilidirler. Avax giriş turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de fiyat olarak da oldukça uygundurlar. Giriş turnikelerinin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Giriş turnikeleri ISO 2000, ISO 9001 ve CE gibi kalite standartlarına sahiptirler. Giriş turnike sistemleri, kendi içerisinde dört farklı gruba ayrılmaktadır. Engelli giriş turnike, vip giriş turnike, tripod giriş turnike ve hızlı giriş turnike sistemleri.

Hızlı giriş turnike sistemleri, giriş ve çıkışların hızlı yapılması istenilen alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, kuruldukları yerin dekoruna uygun olarak seçilebilmektedir. Hızlı giriş turnikelerinde kollar, geçiş izni verildiğinde otomatik olarak açıldığı için herhangi bir engelle karşılaşılmadığı için hızlı geçiş sağlanacaktır. Çanta, bavul veya tekerlekli sandalyeler ile rahatlıkla geçiş imkânı vardır. Bu turnikelerde paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövde seçeneği bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı hızlı giriş turnikeleri, iç ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik hızlı giriş turnikeleri ise dış ortamlarda tercih edilmektedir. Bu turnikelerde giriş alanları minimum olarak 60 santimetredir. Üstelik hızlı giriş turnikelerine parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş cihazları ile de tetik verebilmek mümkündür.

Tripod giriş turnike sistemleri ise bir diğer adıyla bel turnikeleri olarak bilinmektedir. Tripod giriş turnike, paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olmaktadır. Bu turnikeler, 3 kolludurlar. Geçiş yaparken kol itme hareketi ile açılmaktadır. Tek ayaklı giriş turnike, duvar tipi giriş turnike, çift ayaklı giriş turnike gibi kendi içerisinde farklı modellere ayrılmaktadır. Tripod giriş turnikeler de pdks cihazlar ile tetiklenebilmektedir. Sıklıkla metro ve metrobüs istasyonlarından aşina olduğumuz bu turnikelerin paslanmaz çelik gövdeli modellerini dış ortamlarda tercih edebilirsiniz. Afet, deprem, sel gibi acil alarm durumlarında bu turnikeler otomatik olarak da serbest geçiş moduna geçmektedir. Tripod giriş turnikeleri fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Engelli giriş turnike sistemleri, engelli bireylerin geçişlerinin kolaylaştırılması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, aynı zamanda geçiş yönü belirlemek için de tercih edilmektedir. Günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan engelli giriş turnikeleri üzerine engelli bireyler için kullanılması gerektiğini belirten işaretler konulabileceği gibi geçiş yönü işaretleri de konulabilir. Engelli giriş turnike fiyatları da Avax engelli giriş turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur.

Boy giriş turnike sistemleri; stadyum, konser alanı, ceza evleri gibi alanlarda tercih edilirler. Bu turnikeler, insan boyunu aştıkları için taşkınlıkları önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Boy giriş turnikeleri de paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilmektedir. Yani iç ve dış tüm alanlarda kullanılabilen modeli bulunmaktadır. Boy turnike giriş turnikeleri, aynı zamanda pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Türk mühendisler tarafından yerli sermaye ile üretilen boy giriş turnike sistemleri, ortalama olarak 225 santimetrelik bir yüksekliğe sahiptir. Mikro işlemci kontrollü olan boy giriş turnike sistemleri, iki yönlü olarak da geçiş yapma imkânı sunmaktadır.

Giriş turnike sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilir, en uygun fiyat garantisi ile giriş turnikelerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler