perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma sistemleri, günümüzde genellikle personelleri takip etmek amacıyla kullanılan ancak bunun yanı sıra öğrenci takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, minibüs takibi, geçiş kontrol takibi ve üye takibi için de kullanılabilmekte olan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemlerine karşı duyulan güven oldukça yüksektir. Çünkü yüz tanıma sistemleri, kişilerin benzersiz ve eşsiz olan yüz algoritmasın göre tanıma ve tarama işlemleri yapmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan cihazların eşsiz algoritmaları kullanarak tarama yaptığını bilmeyen kimseler, biraz çekimser olarak yaklaşabilir. Ancak açıklayalım. Yüz tanıma sistemleri cihazları, insanların yüzlerinde yer alan alın – çene ve burun kısmına bakarak tanıma ve tarama yapar. Bu kısım, her insanın yüzünde değişik bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Yani bir insanın yüzündeki iz ile başka bir insanın yüzündeki iz aynı değildir. Bu da güvenilir takibin kapılarını aralamakta olup günümüzde de her geçen gün daha çok olarak, takipte kullanılan yüz tanıma sistemleri cihazlarına karşı talebi de arttırmaktadır. Bu cihazların rağbet görmesinin en büyük bir diğer nedeni de oldukça kaliteli ve sağlam olmalarıdır. Perkotek firması olarak bizler, firmamız kurulduğundan beri Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Kaliteli olan ve uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım imkânı sunacak olan Magic Face yüz tanıma sistemleri, aynı zamanda çok da uygun fiyatlıdır. Dağıtıcı konumunda olmamızdan ötürü firmamız, sizlere en kaliteli yüz tanıma sistemleri cihazlarını, en uygun fiyata sunabilmektedir.

Magic Face yüz tanıma sistemleri cihazları, pek çok farklı teknik özelliği ile siz kullanıcıların kolay kullanım sağlamasını ve aynı zamanda da kaliteli, güvenilir bir takip yapmanızı amaçlamaktadır. Bu cihazların en büyük özelliklerinden bir tanesi, yüksek çözünürlüklü olan kameralara sahip olmalarıdır. Yüksek çözünürlüklü kameralar, kişilerin yüzlerini 0.1 veya 0.2 saniye gibi çok çok kısa bir sürede okuyarak, geçiş yapma olanağı sunmaktadır. Bu sayede hem geçişlerin kontrollü olması hem de hızlı bir şekilde yapılması sağlanmıştır. Pek çok farklı modelinde de dahili batarya mevcuttur. Dahili bataryalar, elektrik kesintisi yaşamanız gibi durumlarda otomatik olarak devreye girerek, geçişlerin aksamasına veya karışıklıklar yaşanmasına engel olmaktadır.

Magic Face yüz tanıma sistemleri cihazlarında kayıt kapasiteleri, her cihaz için farklıdır. Genel olarak bin yüz tanıma ile yedi bin kişilik yüz tanıma kayıt kapasitelerine sahiptirler. Bunun dışında da zaten birçok yüz tanıma sistemleri cihazı modelinde parmak izli, kartlı veya şifreli geçiş imkânı söz konusu olduğu için de cihazların zaten kullanıcı kayıt kapasiteleri çok daha fazladır. Yani takip yapmak istediğiniz alanlardaki kişi sayısının pek bir önemi kalmadan, kolayca takip işlemleri gerçekleştirilebilir. Üstelik yüz tanıma sistemleri cihazları, turnikelere – kapılara ya da bariyerlere de tetik verme imkânı sunmaktadır. Turnikelere tetik verebilmek için yüz tanıma sistemleri cihazlarının, turnikeler üzerine montajının yapılması gerekir. Kapılara tetik vermek için ise yüz tanıma sistemleri cihazları ile birlikte kapı kilitlerinin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kapı kilidinin, her kapı yapısına göre uygun olması sayesinde de çok daha kontrollü alanlar elde edilmesini sağlamaktadırlar. Yüz tanıma sistemleri fiyat teklifi almak için peki siz daha neyi bekliyorsunuz?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler