perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı Kapı Sistemi Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Kartlı kapı sistemi fiyatları, oldukça merak edilmekte olan bir konudur. Ancak kartlı kapı sistemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazların farklı modellerine, kayıt kapasitelerine, geçiş şekillerine vb. Farklı özelliklerine göre kartlı kapı sistemi fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden öncelikle ihtiyacınıza uygun olan cihazın belirlenmesi gerekir. Kartlı kapı sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kullanılacak olan kilit, bariyer yahut turnikeye göre kartlı kapı sistemi fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden kartlı kapı sistemi fiyatları teklifi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Peki, kartlı kapı sistemi ne işe yarar, nerelerde kullanılır ve nasıl kullanılır? Kartlı kapı sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlar, dört farklı sınıfa ayrılmaktadır. Online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları. Online kartlı kapı sistemi fiyatları, standalone kartlı kapı sistemi fiyatları, offline kartlı kapı sistemi fiyatları ve panelli kartlı kapı sistemi fiyatları birbirinden farklıdır. Bu cihazların kullanım biçimleri de farklıdır. Belirli alanlara, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin, istenilen zaman dilimlerinde giriş ve çıkış yapması için kullanılmaktadırlar. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartların proximity ve mifare kart olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Hangi kartın kullanılacak olduğu, tamamen cihazların modeline göre değişir. Zaten pek çok modelinde kartın yanı sıra şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır.

Standalone kartlı kapı sistemi fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulur. Daha sonra tüm kartlar tanıtılabilir. Tetik süresi istenildiği gibi ayarlanabilir. Tetik olarak da kuru kontak verdikleri için elektrikli kilit karşılıkları, elektronik kilitler ve manyetik kilitler ile tetiklenebilmektedir. Kart okutularak giriş ve çıkış yapılabileceği gibi birçok modelinde şifre ile de geçiş yapılabilir. Sabotaj yapılması durumlarında da kendini kapatma özelliğine sahiptir. Bu cihazları apartmanların girişlerinde göstergeç olarak da kullanabilirsiniz. Standalone kartlı kapı sistemi fiyatları teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Online kartlı kapı sistemi fiyatları da çok uygun olup bu cihazlar, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Offline kartlı kapı sistemi fiyatları da oldukça makul olup bu cihazların ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Bu cihazların kendileri de bir panel görevi gördüğü için panele de ihtiyaç duymazlar. Kullanımları oldukça basit olup günümüzde özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadırlar.

Panelli kartlı kapı sistemi fiyatları da diğer tüm cihazlarda olduğu gibi çok makuldür. Farklı bütçelere uygun olan farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Siz de kartlı kapı sistemi fiyatları teklifi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler