perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KART BASMA MAKİNASI

Personel kart basma makinası, personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel kart basma makinası ile personelleri takip etmek için öncelikle bu cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. En eski personel takip yöntemi olan personel kart basma makinasının kullanımları ve kurulumları oldukça basittir. Bu cihazlar işçilerin giriş ve çıkış yaptıkları saatleri takip edebilmenizi sağlayacaktır. Personel kart basma makinası, dijital ve büyük ekranlı olmaları bir yana küçük bir gövdeye sahiptirler. Dijital ekranlı olan personel kart basma makinasının dijital ekranlarında saat bilgisi yer almaktadır. Bu cihazların ekranları da ışıklı olduğundan dolayı geceleri de kullanımda sorun yaşanmayacaktır. Zil çaldırma özelliğine sahip olan personel kart basma makinası, paydos ve mola saatlerinde zil çaldırabilmenizi sağlar. Böylelikle personellerin toplu olarak hareket etmeleri de sağlanmaktadır. Bazı personel kart basma makinası modellerimiz otomatik takvim özelliğine de sahiptir. Otomatik olarak baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Bazı modellerde baskılar çift renkli olarak basılabilir. Yani geç kalanların ya da erken çıkanların çift renkli olarak basılması sayesinde kontrollü geçiş olanağı ve kolay kullanım çok daha üst düzeylere çıkacaktır. Personel kart basma makinası kurulumu için de bir personele ihtiyaç duyulmaz. Sadece fişini takmanız kullanım için yeterli olacaktır. Mesailerin başlangıçlarında ve bitişlerinde röle tetiği de verilmektedir.

Personel kart basma makinası; otoparklarda, belediyelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, plazalarda, mağazalarda, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, benzin istasyonlarında ve buna benzer birçok alanda kullanılabilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak satışa sunduğumuz tüm personel kart basma makinası cihazlarımız, puantaj kartı ya da personel puantaj kartı olarak isimlendirilen kartlar ile kullanılabilmektedir. Ayrıca bu sistemler ile bir de kart yerleştirme dolabı da kullanılmaktadır. Kart yerleştirme dolabı, kartını alıp okutan personellerin kartlarını tekrara dolaba geri koyarak kaybetme gibi bir durumun ortadan kaldırılmasını sağlar. Personel kart basma makinası, kullanıldığı ayın yirmi sekiz, yirmi dokuz, otuz ya da otuz bir gün çekmesine göre ayarlamalarını otomatik olarak yapabilmektedir.

Personel kart basma makinası, elektrik kesilmesi gibi durumlarda kaliteli bataryaları sayesinde kullanıma kesintisiz devam etme olanağı sunmaktadır. Personel kart basma makinası ile kullanılmakta olan kartların üzerine de istenilen baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda personellerin adları, soyadları, çalıştıkları departman gibi bilgiler yer almaktadır. Bu sayede kartların da karışma ihtimali söz konusu olmaz. Yapılacak olan bu baskılarda da tek renk ya da çift renk özelliği vardır. Siyah – beyaz baskılı kartlar eskiden çok kullanılıyor olsa da günümüzde renkli baskılı kartlar daha sık olarak tercih edilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak satışa sunmuş olduğumuz personel kart basma makinası modellerimiz yukarıda listelenmiştir. Bu modellerden birisini karar veremediyseniz, destek almak için firmamız uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve siz de personel takibinde kontrol sağlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler