perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM SİSTEMLERİ

Personel devam sistemleri, günümüzde personel takibi yapmak amacıyla oldukça sık olarak kullanılmakta olan bir sistemdir. Personel devam sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Bunlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları. Yüz tanıma cihazları, tüm bu cihazlar içerisinde en çok tercih edilen personel takip cihazıdır. Bu cihazlar, kişilerin yüz algoritmalarına bakarak okuma yapmaktadırlar. Her insanın yüzünde yer alan algoritma farklılık gösterdiğinden dolayı da bu cihazlar oldukça güvenilirdir. Yüz tanıma personel devam sistemleri ile aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçişler de yapılabilmektedir. Bu da kayıt kapasitesinin artmasını sağlamaktadır. Yüz tanıma personel devam sistemleri ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu sayede geçiş kontrolünün yanı sıra geçiş güvenliği de sağlanmaktadır. Bu cihazlar ile geçiş yaparken kişinin yüzünde sakal, bıyık, makyaj vb. olmasının bir önemi yoktur. Çünkü yüz okuma cihazları, tüm bunlara rağmen kolayca okuma yapabilmektedir. Bu cihazlardaki tek dezavantaj, güneş ışığıdır. Cihazın kamerası güneş ışığına maruz kalmadığı sürece okuma yapmakta sıkıntı çekmeyecektir. Yüz tanıma cihazlarımızın bazı modellerinde dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesintisi yaşanması gibi durumlarda dahi cihaz çalışmasına devam etmektedir.

Parmak izi personel devam sistemleri ise personelleri parmak izi ile takip edebilmenizi sağlar. Parmak izi, eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Parmak izi, her insanın parmağında farklı olmasının yanı sıra aynı zamanda her insanın her parmağında da farklıdır. Bu yüzden bu iz sayesinde hızlı e kolayca personel takibi yapılabilmektedir. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık gösterir. Bu da personel sayınız her ne olursa olsun, personellerinizi kolayca takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Parmak izi cihazları ile aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için öncelikle parmak izi cihazının kapıların giriş ve çıkışlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da parmak izi tanımlamaları yapılması gerekir. Bu işlemden sonra da personeller çok kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabileceklerdir. Bunun yanı sıra parmak izi cihazlarının kapı kollarında da kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Bu modeller sayesinde geçişler daha kontrollü ve hızlı bir şekilde yapılabilecektir.

Kartlı personel devam sistemleri ise kart ile geçiş yapmayı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlere proximity ya da mifare kart tanımlanması gerekmektedir. Bu kartlardan hangisinin tanımlanacağı tamamen cihazın özelliklerine kalmış olmakla birlikte, kart kayıt kapasitesi de her cihazda farklılık göstermektedir. Kartlı cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilir. Bu da geçişlerin aynı zamanda çok daha kontrollü olabilmesine olanak sağlamaktadır.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi personel devam sistemleri, Magic Face yüz tanıma personel devam sistemleri ve Strike kartlı personel devam sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için de oldukça uygundur. Satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler