perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI OTEL KAPISI

Kartlı otel kapısı cihazları, otel odalarının güvenliğini sağlamak için kullanılmakta olan cihazlardır. Kartlı otel kapısı cihazları, otellerde kullanılır. Beş yıldızlı otellerde, tatil köylerinde, rezidans, butik otel ya da tatil köyü otellerinde kartlı otel kapısı cihazlarını kullanabilirsiniz. Gustavo kartlı otel kapısı cihazları, yüksek teknoloji ile üretilmelerinden dolayı oldukça sağlam ve kalitelidirler. Gustavo kartlı otel kapısı cihazları ile otel odalarına giriş yapmak için kullanılacak olan kartlar, mifare ya da temic kartlardır. Bu kartların kullanılabilmesi için öncelikle resepsiyon görevlileri tarafından kodlanması gerekmektedir. Resepsiyon görevlileri, kapıların açılmasını sağlayacak olan gustavo kartlı otel kapısı cihazları kartlarını, kart kodlayıcı ile kodlarlar. Diyelim ki ahmet isimli müşteri sadece mayıs ayının ilk haftası otelde konaklayacak. Bu süre bittiğinde gustavo kartlı otel kapısı cihazları kartları, kapıyı açmayacaktır. Böylece belirlenen süre dışında otel odasına giriş mümkün olmayacaktır. Üstelik kullanılacak olan bu kartların üzerine baskılar da yapılabilir. Kartların üzerine yapılacak olan baskılarda otel ismi, otel logosu gibi bilgilerin baskısı yer alabilir. Dilerseniz otel oda numaraları da yer almaktadır. Gustavo kartlı otel kapısı cihazları kartlarının üzerine yapılacak olan bu baskılar, renkli baskılar ya da siyah beyaz baskılar olabilmektedir. Üstelik bu kartların, otel içerisindeki aktivitelerde para yerine kullanılması da mümkündür. Kartlara kontör yüklendiği için otel içerisindeki aktivitelerde bu kartları kullanabilirsiniz. Bu sayede otel odasından çıkarken yanınıza para ya da cüzdan almanıza gerek yoktur. Böylece kayıp, çalıntı gibi durumlarla da karşı karşıya kalmazsınız.

Gustavo kartlı otel kapısı cihazları oldukça sağlam ve kaliteli olan cihazlardır. Pil ile çalışmasına devam etmelerinden ötürü, elektrik kesilmesi gibi durumlardan asla etkilenmezler. Bu da kullanımda harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Zaten orijinal pilleri ile yirmi beş bin defaya kadar açma ve kapama yapılabilmesi mümkündür. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte de uyarı verir. Böylece piller bitmeden değiştirilerek, geçişlere ara vermeden devam edebilmek mümkündür. Gustavo kartlı otel kapısı cihazlarında kartın yanı sıra mekanik anahtar ile de geçiş yapılabilir. Bu sayede 7/24 sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir.

Gustavo kartlı otel kapısı cihazları ile birlikte otel odalarınızda gustavo markalı energy saver da tercih edebilirsiniz. Energy saver, müşterilerin kodlanmış olan kartlarını takmaları ile birlikte otel odasında yer alan elektrik, alarm, havalandırma ve su tesisatının aktif hale getirilmesini sağlar. Müşterilerin suyu açık unutması, ışığı kapatmaması vb. Durumlarda kartın çıkarılması ile birlikte tüm bu enerjiler pasif hale getirileceği için çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlanacaktır. Gustavo kartlı otel kapısı cihazlarıile energy saver kullanılan otellerde, ay sonları faturalarda ciddi oranda düşüş gözlemlenmiştir.

Gustavo kartlı otel kapısı cihazları modellerimizin her kapı rengine uygun olan farklı modelleri de bulunmaktadır. Böylece kullanılacak olan her alana uygun olan bir model bulunabilmesi daima mümkün olacaktır. Gustavo kartlı otel kapısı cihazları hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları