perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI PDKS

Kartlı pdks, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, işletmeler, hava alanları, plazalar gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Kullanımı oldukça basit olan kartlı pdks cihazları, personelleri takip etmek için harika bir seçenektir. Kullanılacak olan kartlı pdks cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı pdks cihazları, offline kartlı pdks cihazları, standalone kartlı pdks cihazları ve panelli kartlı pdks cihazlarıdır.

Online kartlı pdks cihazları, çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlar, bilgisayar bağlantısını Rs 232 ve Rs 485 ile gerçekleştirmektedir. Online kartlı pdks cihazlarının kullanımları da çok basittir. Bu cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Offline kartlı pdks cihazları ise personelleri takip etmek için en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Offline kartlı pdks cihazlarının pek çok modelinde sadece kart değil, aynı zamanda şifre ile geçiş yapabilme özelliği de yer almaktadır. Offline kartlı pdks cihazlarının kayıt kapasitesi, her cihazda farklıdır. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Standalone kartlı pdks cihazları ise çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedir. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtmadan bu kartlara kart tanımlaması yapmak mümkün değildir. Üstelik bu kartlar, sabotaj yapılması durumunda da alarm vermektedir. Panelli kartlı pdks cihazları ise çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet cihaz tanımlaması yapmak mümkündür. Bu cihazların birçok modelinde de kartın yanı sıra şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır.

Kartlı pdks cihazlarının çalışabilmeleri için bu cihazlar ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu programın kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Bu programın yetkilendirme özelliği ile birden fazla kullanıcıya ya da gruba yetki verilebilmesi mümkündür veya erişim kısıtlanabilmektedir. Kartlı pdks cihazı ile birlikte kullanılan personel takip programının yedekleme özelliği bulunmaktadır. Yedekleme özelliği sayesinde kartlı pdks cihazlarında herhangi bir arıza oluşması durumunda yedekler kullanılarak, veri kayıpları önlenebilmektedir. Program üzerinde yapılan tüm görsel değişiklikler ile birlikte erişim ve kolay kullanım sağlanmaktadır. Personel takip programının gruplandırma özelliği sayesinde personellerin raporları bölüm bazında ya da kişi bazında detaylı bir şekilde alınabilmektedir. Personel takip programı ile birlikte birden fazla kartlı pdks cihazını bir arada kullanabilmekte mümkündür. Böylece eğer firmanızda birden fazla giriş ve çıkış alanı varsa, bu alanlar için farklı cihazlar kullanma imkânı bulunmaktadır. Hangi personelin, hangi cihazı kullanarak giriş ve çıkış yaptığı da program üzerinde görüntülenebilmektedir. Eğer kartlı pdks cihazlarına el ile müdahale yapılıyorsa, bunu da program üzerinde görmek mümkündür.

Kartlı pdks cihazları hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi, bu cihazların fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji olarak Strike kartlı pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı olmamızda ötürü, bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani personelleri takip etmek için kullanacağınız kartlı pdks cihazlarına uygun fiyatlara sahip olarak siz de personellerinizi 7/24 takip edebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler