perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK HGS SİSTEMLERİ

Otopark hgs sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların güvenli ve kontrollü bir şekilde giriş yapmalarını sağlamak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunlukların otoparkın giriş alanını tamamen kapatması sağlanabilmektedir. Otopark hgs sistemleri sayesinde sadece otoparka giriş yapmasına müsaade ettiğiniz araçlar giriş yapabileceklerdir.

Otopark hgs sistemleri bariyerleri, loop dedektörler, emnyet fotoseli ve akıllı kollar ile geçiş yapacak olan araçların zarar görmemesi için farklı pek çok güvenlik paketleri ile donatılmışlardır. Loop dedektörler ve emniyet fotoseli, otopark hgs sistemleri bariyer kolunun altında herhangi bir cisim olduğunda butona basılmış olsa bariyer kolunun kapanmasına müsaade etmez. Bu sayede bariyerin ve kol altında bulunan aracın zarar görmesi engellenmektedir. Diyelim ki; emniyet fotoseli ve loop dedektör arızalandı. Bu durumda da otopark hgs sistemleri akıllı kolu, kolun altında yer alan cismi hissedecektir ve hemen kalkacaktır. Otopark hgs sistemleri bariyeri kolunun açılma ve kapanma süresi de bariyerin özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Ancak genellikle kolların açılma ve kapanma süreleri 1 ile 6 saniye arasında değişiklik göstermektedir.

Otopark hgs sistemleri bariyerleri, MN bariyer ve DZ bariyer olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Bu bariyerlerden DZ otopark hgs sistemleri bariyerleri, her bütçeye hitap edebilmek adına çok daha uygun fiyatla satışa sunulmuştur. Bu bariyerleri uzaktan kumanda ile çalıştırabileceğiniz gibi aynı zamanda buton ile de çalıştırabilirsiniz. Buton ile kontrolde otopark hgs sistemleri bariyerleri, iki farklı seçenek ile kontrol edilmektedir. Tek ya da çift buton kontrolü. Tek buton ile kontrol esnasında butona her basışta bir sonraki komuta geçiş sağlanmaktadır. Yani bariyerin kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift butonla kontrol esnasında ise otopark hgs sistemleri bariyerlerinin kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bu bariyerlerin gövdeleri de paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki çeşittir. Paslanmaz çelik gövdeli bariyerler dış ortamlarda, elektrostatik boyalı otopark hgs sistemleri bariyerleri ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir.

OTOPARK HGS SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otopark hgs sistemleri bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesildiğinde bile bariyeri kontrol altında tutabilmek mümkündür. Akü ile 250 defaya kadar bariyer açma ve kapama yapabilmektedir. Bunlara ek olarak otopark hgs sistemleri bariyerlerinin üzerinde ikaz lambası da yer alır. İkaz lambası, bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında yanıp sönmektedir. Özellikle geceleri çok güvenilir bir kullanım imkânı sunulmaktadır. Özgün tasarımları ile otopark hgs sistemleri bariyerleri, dekoratif bir görünüm sunarlar ve kullanıldıkları alanlara ekstra bir şıklık katmaktadırlar.

Otopark hgs sistemlerini oluşturan otopark hgs sistemleri paneli, otopark hgs sistemleri anteni, otopark hgs sistemleri etiketleri ve otopark hgs sistemleri programı ile sistem tam takım kullanıldığında, otoparklara yabancı araçların giriş yapması asla mümkün değildir. Üstelik hangi aracın ne kadar süre ile otoparkta yer aldığı da görüntülenmektedir. Böylece herhangi olaylı bir durumda otoparkın kontrolü elinizde olduğundan ötürü sorun yaşamazsınız. Otopark hgs sistemleri hakkında daha geniş bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ya da otopark hgs sistemleri fiyatlarını merak ediyorsanız, web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler