perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI PDKS PROGRAMI

Kartlı sistemler, günümüzde genellikle personel takibi için kullanılıyor olsalar da aynı zamanda geçiş kontrolü, yemekhane takibi, öğrenci takibi, üye takibi, minibüs takibi için de tercih edilebilmektedir. Kartlı sistemlerde kullanılmakta olan kartlar, proximity ya da mifare kartlardır. Bu kartlardan hangisinin tercih edileceği tamamen cihazın özelliğine göre belirlenmektedir. Pek çok kart tanıma cihazı olmasına karşın bu cihazlardan hepsinin kart tanıma kayıt kapasitesi farklıdır. Yani takip yapılacak olan alandaki kişi sayısına göre istediğiniz ve ihtiyacınız olan cihazı kullanabilirsiniz. Kartlı cihazlarda kullanılmakta olan dört farklı model bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar, panelli kartlı cihazlar ve standalone kartlı cihazlardır. Online cihazlar, kullanımları sırasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Geçiş yetkileri, geçişteki zaman tanımları vb. bu cihazlarda program üzerinden tanımlanmaktadır. Kartlı pdks programı ile kullanacağınız standalone cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanıtılabilmesi için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Tetik ve kontak da verebilmenizi sağlamaktadır. Panelli kartlı cihazlar ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara 4,8 veya 16 adet cihaz bağlanılabilmektedir. Aptal terminal olarak da adlandırılan bu cihazlar, panel olmadan çalışmasına devam edemezler. Offline kartlı cihazlar ise bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışmasına devam eden cihazlardır. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymazlar. Çünkü zaten cihazların kendileri bir panel görevi görmektedir. Kartlı pdks programı olarak da en çok offline kart okuma cihazları tercih edilmektedir. Ip tabanlı olan bu cihazlar, en yakın network switch’e takılarak sisteme tamamen dahil edilmektedir. Kartlı cihazlar, sadece iç değil aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Sistemleri 2 sene boyunca, parçaları da 10 sene boyunca garantili olmaktadır. Kartları bu cihazlara okutabilmek için sadece 5 ile 10 santimetre mesafeden okutabilmek yeterlidir. Pek çok kartlı geçiş kontrol cihazında aynı zamanda şifreli geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır.

Kartlı pdks programı da personel takip programı olarak adlandırdığımız programdır. Bu program, personellerinizin okuttukları kart bilgilerini hafızalarında tutarak personellerin giriş ve çıkış saatleri hakkında size bilgiler vermektedir. Kartlı pdks programı ile personellerin giriş ve çıkış saatlerini görebilmeniz mümkündür. Böylece ay sonları otomatik olarak da maaş hesaplamaları yapabilirsiniz. El ile yapılan hesaplamalara göre böylesi hem daha sağlıklıdır hem hata yapma şansı yoktur. Kartlı pdks programında bulunan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı ve gruba da yetki verilebilmesi mümkündür. Programda bulunan otomatik yedekleme ile de tüm bilgiler yedeklenerek pdks cihazında herhangi bir arıza oluşması durumunda yedeklerdeki veriler kullanılabilmektedir. Bu açıdan da kartlı pdks programı oldukça güvenilirdir. Otomatik veri transferi sayesinde de istenilen zaman dilimlerinde cihazdaki veriler pdks programına aktarılacaktır.

Kartlı pdks programı hakkında daha detaylı bilgi almak için bize web sitemizin iletişim bölümünden de ulaşabilirsiniz. Artık siz de 7/24 güvende olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler